January 2014

Veni, vidi, vici.

26. january 2014 at 11:47 | Scriptin |  Život
Ha! To jste nečekali, že? Aneb ještě žiji.
Inu... Ne, nebudu tady psát nějaké výmluvy, prostě se nechtělo psát, ani cokoliv jiného. (Viz. můj tumblr, tam jsem aktivní skoro neustále.)
No za tu dobu co jsem sem nepsala jsem přežila sedmnáctiny, osmnáctiny K a co já vím co ještě, aneb už nevím co jsem už někdy napsala a co ne.

A co jsem vůbec dělala? Četla spousty knížek,sledovala seriály (a začala sledovat Game of Thrones), nějaké anime (za zmínku stojí Psycho-Pass) a spousty filmů (úžasné Frozen a druhý Hobit). A po nějaké době u mě skončil i artist block (Jaký je k tomu český ekvivalent?) - čili mám zase chuť vytáhnout pastelky, tuž, tužky, štětce a otevřít photoshop.
Taky nějakým "zázrakem" mluvím líp anglicky, než česky. Aneb přemýšlíme v angličtině, mluvíme v angličtině a pak zapomínáme české slova, ale hlavně, že je umím říct anglicky. Nevermind.
A co mě těší, je že jsem konečně našla povolání ve Teře, které mě fakt baví. Kdo by tušil, že největší srandu si užiju s Priestem.

A co se týče školy, tak zas až tak hrozné to není. Vlastně stále jsem v té "lepší" polovině, jinak řečeno nepropadám ani nemám čtyřky. Mám tři trojky, tři dvojky a tři jedničky. Na to, že pololetí v podstatě nehrotím, to není zlé. Každopádně mám v plánu, některé dvojky vylepšit na jedničky (hlavně chemii, ta mi utekla o kousek a možná i tu češtinu) a dvě trojky vytáhnout na dva (aneb technologie a praxe, fakt nevím co jsem tam dělala), ale za trojku z matiky jsem ráda. Vzhledem k tomu, že já jsem na matiku naprostá lama a prváckou matiku jako bych neměla, je to dobrý. Sice jsem si byla ještě opravovat jednu písemku (ještě, že máme tuhle možnost) a veni, vidi, vici.

Páni se divím, že jsem nic nepsala ani o Vánocích, ani o Silvestru. No Vánoce byly fajn, spousta cukroví, které nikdo nechtěl jíst a Silvestr ještě lepší. Celý týden kolem Silvestru jsem strávila u K., hlavně, že jsme šli spát až kolem třetí ráno, ale zrovna Silvestr zaspíme.
A co mi přijde ještě vtipnější je počet článků za rok 2012 a 2013. V roce 2012 jsem napsala 122 článků a v roce 2013 pouhých 34.

A na závěr přidávám videoklip k písni "Do I Wanna Know" od Artic Monkeys, které jsem si strašně oblíbila.