November 2013

Obrat k lepšímu?

16. november 2013 at 15:33 | Scriptin |  Život
Tak zdá se, že se mi začíná konečně dařit dobře. Ve škole se daří. Začínám se lehce kamarádit s matikou, jasně, není to úplně nejlepší, ale ani nepropadám (tak jak polovina třídy). Jen mě celkem štve angličtina, respektive její učitelka. Se jaksi dojašila, ale tak nějak to snad přežiju. Na druhou stranu nám došli v Bridge. V říjnovém čísle je článek o E. A. Poeovi a článeček o manze. Asi jeden z mála článků, kde nejsou naprostý blbosti.
Jinak jsem oslavila sednáctiny. Nečekala jsem toho moc, ale jsem vyloženě spokojená. Vzpomněli si na mě lidi, od kterých bych to nečekala a sms od mé drahé K mě vyloženě rozesmála.
Taky jsem konečně dočetla Obraz Doriana Greye, geniální knížka a Moliérova Lakomce. Taky už můžu říct, že jsem viděla Fullmetal Alchemist. Tedy já ho sledovala kdysi na animaxu, ovšem ne všechny díly, tak jsem si řekla, že bych se na něj mohla podívat. A hned po něm jsem se začala dívat i na FMA: Brotherhood.
A viděla jsem i TMI: City of Bones. No... kdybych nečetla knihu, tak nevím o co tam jde. Jasně, nemůžu do filmu nacpat celou knihu, ale tonhle film vyloženě zbabrali. Až na pár hlášek a momentů se mi zas až tak film nelíbil. Ale překvapila mě Jemima, ona jakožto křehká francouzska se mi na badass Isabellu moc nehodila, ale byla úžasná, ani Godfrey jako Magnus nezklamal, ale Kevin mi jako Alec rozhodně nesedl.Jsem si hned po tom na zlepšení nálady pustila nový díl OUaT. Ono, mi teď vychází až moc seriálů (ne, že bych si stěžovala, tedy krom čekání na další řadu Sherlocka).
Jediné co mi nevyšlo, byl plánovaný industrial do pravého ucha, koupila jsem si příliš krátkou tyčinku. Jsem si říkala, že to nějak vydržím, než si pořídím delší, ale šíleně to bolelo, tak jsem to vyřešila tím, že jsem tyčinku z jedné dírky vyndala. Člověk by si řekl, že už to bude fajn, ale ještě k tomu začala vyrůstat. Naštěstí, vše skončilo happyendem, dala jsem si tam užší tyčinku a je fajn. Jen nevím jestli do toh půjdu znovu - s tím, že bych si nechala indsutrial umístit o něco níž. Problém je v tom, že si mi u obou v pichů udělali menši keloidy (naštěstí se nějak nezvětšují), tak se bojím, že by se mohli příště udělat ještě větší. A to by bylo hodně nepříjemné. Nejspíš to dopadne tak, že nechám pichnou jeden pierc nad tunel a bude to.
_______________________________________________________________________

Tak článek jsem si rozepsala v říjnu, ale nevadí.
A musím se pochlubit naprosto s úžasným dárkem od K, koupila mi úžasný čertovský budíček, a čertovský myslím do slova. Má i rohy :3 Sic se spožděním, ale za to čekání to stálo. Aneb oslavujem o měsíc později v čajce ještě s L. přičemž K pak u mě přes víkend spala až do pondělí. Si se mnou aspoň vyšla kopec na praxi, už ví že si na něj nestěžuju pro nic za nic, neb je fakt nechutně prudkej.
No co se týče školy, tak přežívám. Zatím mi vše více méně jde (až na matiku), takže si nestěžuju. A v úterý jsem měla krásný den. Na praxi jsem nebyla celou dobu, ale jen asi půlku, abych se mohla zúčastnit angličtinářské olympiády, kde jsem skončila třetí. Což mě překvapilo, vzhledem k těm chybám, které jsem udělala (hlavně v mluvené části). A odpoledne jsem ještě jela z ředitelkou z praxe na burzu středních škol, propagovat tu naši. Bylo to fajn, hlavně kvůli tomu, že to bylo na mé bývalé základce, takže jsem potkala i pár bývalých spolužáků, pokecala s pár učitelama a zjistila, že na nástěnce mají můj grafický počin ze sedmé třídy, za který se teď příšrně stydím :D