Holidays, finally.

8. july 2013 at 0:11 | Scriptin |  Život
Yep, flákám to. Stejně to tu nejspíš nikdo nečte. Ale i tak, upřímně, noťas mám už týden doma, ale jelikož jsou prázdniny, tak na něm moc nejsem.
Co se týče vysvědčení. No, poslední týden byl zajímavý. Propadala jsem a zároveň jsem bojovala o vyznamenání. Zatracená admina. Měla jsem ji mít dopsanou do pátku, tak jsem si na poslední chvíli koupila onen program - ZAV. A co se stane? Spálí se mi zdroj napájení. Bondovka jak prase, ale nakonec jsem to dopsala u sousedů.
V pátek jsem upřímně řečeno ještě ukecávala matikáře a učitelku z administrativy. Matikář mi chtěl dát s průměrem 2,3 trojku. Prej proto, že nechodím k tabuli. Jenže komu by se chtělo k tabuli, když učivo nechápete a učitel vám dá příklad, který nevypočítá ani on? A z adminy jsem to měls přesně na půl, i s kamarádkou. Ale dali jsme to. Upřímně by mi bylo vyznamenání ukradený, kdyby za to nebylo stípko. A protože všechny ostatní známky byly tvrdě vybojovány, koupila jsem si za "odměnu" BubbleTea a Hobita, kterého jsem jen tak mimochodem už dočetla. J. R. R. T. byl génius.
V sobotu u nás byla K, tedy ona došla už v pátek večer, ale to jsme jen koukaly na TV a debatovaly. V sobotu jsme hráli DnD a na večer jsem šla já k ní, neb mě dopoledne opustila. Než jsem za ní vyrazila, dočetla jsem Andělé a démoni, rozečetla jsem Ztracený symbol a do svého čtenářského deníku jsem si přidala Farmu zvířat a Geishu. Ztracený symbol jsem již taky dočetla.
V neděli jsme měli plán jet na koupák, pršelo. Hezky se udělalo až na večer a nás nenapadne nic lepšího, než že se stavíme za kámošem. Rozumějte, Pasta bydlí ve vedlejší vesnici a došli jsme za ním cca v 21:45. Nám hold nedošlo, že na rozdíl od nás, jde na druhý den do školy. Ale zapařili jsme DnD a odešli jsme od něj až v jednu ráno.
Ne opravdu jsem se jen tak v pondělí neulila. Měla jsem cestování po doktorech + jsem zanesla do opravny noťas a v úterý jsem byla na pohřbu.
Ve středu jsme měli sportovní den a ve čtvrtek jsme uklízeli skříňky a v pátek výzo. Konečně jsem si mohla říct, že jsem úspěšně přežila prvák. Na večer jsem s K jela do Zlína. Na představení Sluha dvou pánů. Bože to bylo tak geniální a ty hlášky! Ačkoliv je hra původně od Shakespeara, tak úprava dialogů, aby se hodili ke Zlínu ("Kam jdeš?" "Ale jenom do jabka na zmrzlinu.") a k dnešní době (ČTK: Praha chystá novou vládu! Vládu plnou kamarádů!) se prostě povedla!
Víkend jsem nečekaně strávila u K, btw už se u nás na vesnici, říká, že spolu chodíme. LOL. V pondělí jsem jela pro noťas. A zbytek týdne jsem trávila střídavě nakukování do učebnice latiny, hraním DnD, Tery a LOLka, čtením, oxidováním u K nebo K u nás.
Inu mám během tohohle týdne trochu prokopat blog, a udělat takový prázdninový úklid, jak u sebe pokoji, tak tady. Pořádně se zabořit do latiny, nakreslit pár věci, číst, zajet k babičce a ve středu by měl být slučák, i když ten nejspíš vynechám a ke konci týdne budu zase s K a máme v plánu koupák.
 


Comments

1 Any | Web | 9. july 2013 at 9:51 | React

Ahoj, určo to taky čte více lidí...ale překvapilo mě zjištění, že si z okolí Zlína, protože já do Zlína půjdu na gympl...takže jsem moc ráda, že jsem na tebe narazila :P....ale musím uznat, že v tomhle článku..no užila sis toho hodně za tak krátkou dobu...

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.