28. duben - Paříž, den 3

9. july 2013 at 17:58 | Scriptin |  Fotky
Ano konečně další fotky. Opět kvalita otřesná, ale tak co už.
Ráno jsme se vydali do Versailles. Bože to bylo tak nádherný, ale udržovat by se mi to nechtělo. Ovšem víc než samoný zámek, mě okouzlily versailleské zahrady. Mohla bych tam strávit celý den a stejně by mi to nestačilo. S holkama jsme měly zrovna štěstí, byla tam fontánová show, bože to byla nádhera + jsme se každý zasmál turistům ze Zhulianu, samozřejmě že ne jim, ale tomu názvu :).
Po té někteří šli do Cité des Sciences a do přilehlého akvária. Já a Cheater jsme byly "pouze" v Cité, kde se mělo jít především na exhibici o da Vincim, la emy jsme si, jak jinak, prolezli i zbatek. Zamířili jsme do planetária, do "stánku" matiky, tak takováhle matika by mě snad i bavila. Ta byla spojená i s fyzikou a nakonec jsme zabloudily do "stánku" o genech. A ještě do dalších. A pak jsme se vyhladověle doplazily do Mekáče, protože nic blyžšího nebylo.
Pak jsme razili na Vítězný oblouk. Zase zabíračka jak u Eiffelovky, ale zase ten výhled :3 Co jsme slezly dolů, měli jsme ješě čas, který jsme strávili pozorováním několika street dnacerů. Od vítězného oblouku jsme se přesunuli do "kurví ulice", respektive ulice kde je Moulin Rouge a kousek na tím Sacre Coeur - ten mě moc nezaujal. Spíš mě nadchli pouliční umělci a tam jsem taky zkusila francouzskou bagetu. Jasně proč nedělat bagety, které zákazníci nedají do pusy. Ale byla čerstvá, nevím jak holek, ale moje určitě, aneb na zelenine to člověk pozná okamžitě :D Od Sacre Coeur jsme si sešli dolů do kurví ulice - jestli se divíte proč ten název. Ta ulice vypadala asi tak - bordel, bordel, bordel, sexshop, bordel, sexshop, bordel, bordel. A plno pasáků. Však proč ne, hlavně že jsme tam měli asi tří hodinový rozchod, sice jsme chodili ve skupinkách, ale i tak.
No a z tama jsme se ještě nějak dopravili na Light show k Eiffelovce a pak už jen do hotelu, kde jsme vyčerpaně padli za vlast. Ale co nesmím opomenout, jesli jsme kolem obchodu s anime postavičkama a pak jsme procházeli kolem nějakých puberťáků co prodávali mangu :3
BéTéWé, první tři fotky jsou mobilové, první dvě jsou foceny při odjezdu z Versailles a Heinekena snad představovat nemusím. Ano v Paříži vám prodají pivo a celkově chlast i cigarety bez občanky :D
A bohužel, fotky jsou opět v opačném pořadí.


 

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.