Seriously?

5. may 2013 at 21:58 | Scriptin |  Život
S Paříže jsem se vrátila už ve středu. Inu dospávala jsem a celkově se mi nechtělo nic psát. Ale tak, Paříž byla prostě asdfghjkl. Sice nám nesvítilo, ale aspoň nebylo vedro. No dobře, ten větr být nemusel - jsem kvalitně nachcípaná. Ale prostě… PAŘÍŽ! Fotky jsou, dám je sem, až je upravím. Jedinou to počasí nevýhodu mělo. Můj foťáček to neunesl a fotky jsou nekvalitní. Ale tak, některé se podařili.

-Výčet věcí co jsem si koupila, není důležité, klidně přeskočte-
Inu zkusila jsem macarons. Byly úžasné, chci je zas! A byla dvakrát ve Starsbucksu. Dala jsem si v obou případech Chai Tea Latte. Dobře chápu, co na tom všichni vidí. Je to úžasný, ale ty ceny! Ale, tak ten týden jsem si dovolila rozhazovat, takže co. A to bych nebyla já, kdybych nebyla nakupovat, kromě starsbucksovího kelímku mám francouzskou Elle, hrací rušní krabičku (hraje Dopis pro Elišku), přívěšek "Ajfelovky", plakát Chat Noir, dva pohledy, záložku s Monou Lisou, pop artovou propisku s Monou Lisou. A protože jsme byli i v obchoďáku, tak jsem hned hledala hadry. Jenže jako první jsme spatřila Sephoru, tak jsem si odnesla fialový lak, dva papírové pilníky a CC Cream (úžasně voní a celkově mi sedí ^^). No pak jsem narazila na C&A, z tama mám pierc s kamínkem, který jsem otestovala v pátek. Drží jen, dokud se nezohnu >:D. A pak jsem zavítala do H&M, kde jsem objevila naprosto awesome svetřík a náramky. A ne nemusíte se bát, že jsem nakupovala jen pro sebe. Dovezla jsem asi tunu přívěšku s Eiffelovkou, pár zapalovačů, pohledy a kdo ví co všechno ještě. Aneb ať žije smlouvání. Třeba ty zapalovače jsem ze 4 eur za jeden usmlouvala na 3éčka za dva.
Co se týče jídla… No vyloženě jsem nehladověla, ale ani nepřežírala. Zkusila jsem francouzské bagety. Byly výborné. A jednou jedinkrát jsem z nutnosti vlezla do Mekáče. Už nikdy, drahé a ani to nenasytí.


Jenže ne všechno je růžovoučké. Můj milovaný L (noťas) se rozhodl onemocnět. To že má promáčklí tlačítka bych ještě přežila. Ale, že se mu rozpadne jack od nabíječky je už moc. Takhle chudáček je celý oblepený. No dobře skoro celý. Tedy jen je přilepený konektor od nabíječky, aby nevypadával a byl tam kontakt, aby se L nabíjel. A už má přelepený i ty tlačítka u touchpadu. Hraju Teru a z ničeho nic, tlačítko v ruce. Ale jinak funguje. Sice čekám, kdy budu muset přilepovat i obrazovku, ale tak L je silný, ten to dá. Aspoň do prázdnin ať vydrží, to už poputuje do opravny, ale během škol. roku fakt ne.

Heh, jak jsem psala o to rozpadlým jacku, váže se k tomu taková hezká historka. On se totiž pokazil na hotelu. Tak, že zajdu za Štěpánem (učitel ve fotokroužku). Tak jdu za ním. Stojím tam u jeho dveří. Prej "Pojď dál. Posaď se." Pak položil L na postel a jenom "Chceš rum?" Dobře dala jsem s, ale i tak. A nejlepší byl Adámek, co ležel na posteli, četl si a dělal, že to nevidí. Pak tam došel Látal a já jenom na něj "Dáte si?" "Jasně, že si dám." Paráda prostě :D
A ještě jedna. Vlastně dvě. Byli jsme ubytováni v hotelu F1. No, tam sprchu na chodbách. Nevadí. Si do jedné vlezu. Sprchuju se, a co se nestane? Jistě, že hodím tlamu. A pak ta druhá. Hezky se sprchuju a na jednou tma. Musela jsem se sprchovat po tmě T_T.

Nom, dny a tak popíšu pak u fotek. Ve čtvrtek jsem lebedila doma. A v pátek jsme šli do divadla, na Palubní deník Hanzelky a Zikmunda. Upřímně, část jsem prospala, část jsem pročetla a jinak jsem si rozebírala sluchátka. Na mou obranu, spal i učitel! :D Přes víkend jsem konečně dokončila seminárku do ekologie. Stálo mě to hodně přemáhání. Hlavně kvůli témě co jsem si vybrala. Týrání zvířat. Opět jsem si potvrdila, že lidi co dokáží testována zvířatech, nebo je stahovat z kůže jsou s prominutím zrůdy. Mít jakékoliv jiné téma, už bych to měla napsané, ale bylo by toho i víc, ale já fakt nemohla. Častokrát jsem musela všechno zavřít vydýchat to.
No nic, jdu se nachystat do školy a chrnět. To bude sranda, když se teď po dvou týdnech nic nedělání mám zase učit :D
 


Comments

1 Jenny Tenshi | Web | 18. may 2013 at 18:12 | React

Waw tak to si si užila. Ja som bola v Paríži pred rokom a užila som si veľa srandy ( hlavne preto že som tam bola aj v dysneylande s kamarátkamy) Ale najlepšie bolo keď som mala 12 a bola som tam s tatkom. Smola že v tej dobe Starsbucks bol pre mňa neznáma zóna. Dneska by som si to viac užila. Teším sa na fotky.

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.