May 2013

Hello Boys

31. may 2013 at 21:18 | Scriptin |  Život
Yep, začala jsem zase sledovat Supernatural, a už jsem i dosledovala. MYYYY FEEEEELS. Bože, ten konec. Poor Cas and Wincheters. Ale aspoň se mám na co koukat, neb Jensen, Jared a Misha jsou prostě asdfghjkl. A jak to tak bývá, většina mých oblíbených postav je po smrti.

Dobře, omluvte můj fangirlovský výlev. Jinak co se týče mýho života. Mám se fajn. Je to hnusný, ale od tý doby co u nás mamka nebydlí a já se míň stýkám s babičkou, mi je líp a mám dokonce i lepší známky ve škole (no jo, nikdo do mě nereje). Každopádně jsem si udělala poslední dobou celkem radost. Kromě životně důležitých tenisek jsem si koupila tričko, lak na nehty, šál a prkotiny. Zašla jsem si do BubbleTea. Dostala spousty věcí od naší nové sousedky. Sic nošené, ale pořád úžasné věci a dnes jsem si konečně koupila nový tunel, podkovu a původně tyčinku na pierc, ale je moc krátká, tak ji mám jako náušnici. Bylo potřeba a na víc bylo všechno ve slevě, 50%. Ještě si zajdu na jednu tyčinku, ta moje v piercu je příliš dlouhá, na jednu náušnici budu mít další) a ještě na jeden tunel, protože si budu roztahovat i to druhé ucho. Jo jsem šílenec. A taky mám lapač snů *__*. Ovšem vše je v rozmezí asi tří týdnů.

Jinak se ze mě sta naprostý závyslák na čokoládě. Snad každý dem mám v nějaké formě čokoládu. Vítejte kalorie, opovažte se mi menšit oblečení jako posledně. A taky je zítra sraz ve Zlíně. No buď na něj půjdu anebo pojedu s K do Brna.

26. + 27. duben - Paříž, den 1 a 2

26. may 2013 at 4:23 | Scriptin |  Fotky

Konečně jsem se dokopala upravit fotky. Aspoň teda tyhlencty.
Scuka jsme měli kolem druhé. Jeli jsme dvoupatrovým autobusem. Samozřejmě jsem seděla na vrchu, opravdu paráda, třepalo se to i tak, na tož po české D1. Nic méně, jeli jsme přes Prahu, zastavovali jsme se v Mělníku (kde jsme nabírali druhou školu) a pak přes noc jsme jeli přes Německo. Fakt úžasný jet 22 hodin v autobuse, k tomu v něm spát. Ale tak ráno jsme už byli ve Francii a kolem 10 hodiny jsme byli v Paříži. Jako první jsme měli rozchod na náměstí naproti Louvre, fakt nevím, jak se to jmenovalo. Ono toho, jak se co jmenovalo nevím víc, jsem na jména fakt lama. Inu pak jsme přešli nějaký park, na jehož konci je Obelisk. Popis jak stehno, co? Pak jsme prošli kolem sloupu bitvy u Slavkova a kolem opery. Bohužel už si nevzpomenu, jestli té staré nebo té nové ^^; Cestou k opeře jsme šli kolem obchodu s macarons, takže jsem neodolala a pak jsem si tam při rozchodu zašla. A samozřejmě jsem narazila zrovna na Ladureé, poněkud snobský obchod, ale macarons byly výborné :3. Po opeře jsme šli ke kostelu zasvěcenému Máří Magdaléně. Prošli jme kolem několika známých luxusních značek (málem jsem neodolala a už jsme si chtěla do jednoho vlézt a aspoň si to tam prohlédnout :D) a dorazili jsme do Invalidovny. Upřímně, kostel co je tam, mě zas až tolik nezaujal, za to jsem se spíš těšila na Napoleonovu hrobku. A po Napoleonovi jsme šli (konečně) k Eiffelové věži. Vyšlapala jsem si ji až do druhého patra. Řeknu vám, to byla zabíračka. Ale ten výhled byl úžasný ^^
A prvních několik fotek jou pouhé momentky a na blo je to nahrané v opačném pořadí, ale tak co už.


Seriously?

5. may 2013 at 21:58 | Scriptin |  Život
S Paříže jsem se vrátila už ve středu. Inu dospávala jsem a celkově se mi nechtělo nic psát. Ale tak, Paříž byla prostě asdfghjkl. Sice nám nesvítilo, ale aspoň nebylo vedro. No dobře, ten větr být nemusel - jsem kvalitně nachcípaná. Ale prostě… PAŘÍŽ! Fotky jsou, dám je sem, až je upravím. Jedinou to počasí nevýhodu mělo. Můj foťáček to neunesl a fotky jsou nekvalitní. Ale tak, některé se podařili.

-Výčet věcí co jsem si koupila, není důležité, klidně přeskočte-
Inu zkusila jsem macarons. Byly úžasné, chci je zas! A byla dvakrát ve Starsbucksu. Dala jsem si v obou případech Chai Tea Latte. Dobře chápu, co na tom všichni vidí. Je to úžasný, ale ty ceny! Ale, tak ten týden jsem si dovolila rozhazovat, takže co. A to bych nebyla já, kdybych nebyla nakupovat, kromě starsbucksovího kelímku mám francouzskou Elle, hrací rušní krabičku (hraje Dopis pro Elišku), přívěšek "Ajfelovky", plakát Chat Noir, dva pohledy, záložku s Monou Lisou, pop artovou propisku s Monou Lisou. A protože jsme byli i v obchoďáku, tak jsem hned hledala hadry. Jenže jako první jsme spatřila Sephoru, tak jsem si odnesla fialový lak, dva papírové pilníky a CC Cream (úžasně voní a celkově mi sedí ^^). No pak jsem narazila na C&A, z tama mám pierc s kamínkem, který jsem otestovala v pátek. Drží jen, dokud se nezohnu >:D. A pak jsem zavítala do H&M, kde jsem objevila naprosto awesome svetřík a náramky. A ne nemusíte se bát, že jsem nakupovala jen pro sebe. Dovezla jsem asi tunu přívěšku s Eiffelovkou, pár zapalovačů, pohledy a kdo ví co všechno ještě. Aneb ať žije smlouvání. Třeba ty zapalovače jsem ze 4 eur za jeden usmlouvala na 3éčka za dva.
Co se týče jídla… No vyloženě jsem nehladověla, ale ani nepřežírala. Zkusila jsem francouzské bagety. Byly výborné. A jednou jedinkrát jsem z nutnosti vlezla do Mekáče. Už nikdy, drahé a ani to nenasytí.


Jenže ne všechno je růžovoučké. Můj milovaný L (noťas) se rozhodl onemocnět. To že má promáčklí tlačítka bych ještě přežila. Ale, že se mu rozpadne jack od nabíječky je už moc. Takhle chudáček je celý oblepený. No dobře skoro celý. Tedy jen je přilepený konektor od nabíječky, aby nevypadával a byl tam kontakt, aby se L nabíjel. A už má přelepený i ty tlačítka u touchpadu. Hraju Teru a z ničeho nic, tlačítko v ruce. Ale jinak funguje. Sice čekám, kdy budu muset přilepovat i obrazovku, ale tak L je silný, ten to dá. Aspoň do prázdnin ať vydrží, to už poputuje do opravny, ale během škol. roku fakt ne.

Heh, jak jsem psala o to rozpadlým jacku, váže se k tomu taková hezká historka. On se totiž pokazil na hotelu. Tak, že zajdu za Štěpánem (učitel ve fotokroužku). Tak jdu za ním. Stojím tam u jeho dveří. Prej "Pojď dál. Posaď se." Pak položil L na postel a jenom "Chceš rum?" Dobře dala jsem s, ale i tak. A nejlepší byl Adámek, co ležel na posteli, četl si a dělal, že to nevidí. Pak tam došel Látal a já jenom na něj "Dáte si?" "Jasně, že si dám." Paráda prostě :D
A ještě jedna. Vlastně dvě. Byli jsme ubytováni v hotelu F1. No, tam sprchu na chodbách. Nevadí. Si do jedné vlezu. Sprchuju se, a co se nestane? Jistě, že hodím tlamu. A pak ta druhá. Hezky se sprchuju a na jednou tma. Musela jsem se sprchovat po tmě T_T.

Nom, dny a tak popíšu pak u fotek. Ve čtvrtek jsem lebedila doma. A v pátek jsme šli do divadla, na Palubní deník Hanzelky a Zikmunda. Upřímně, část jsem prospala, část jsem pročetla a jinak jsem si rozebírala sluchátka. Na mou obranu, spal i učitel! :D Přes víkend jsem konečně dokončila seminárku do ekologie. Stálo mě to hodně přemáhání. Hlavně kvůli témě co jsem si vybrala. Týrání zvířat. Opět jsem si potvrdila, že lidi co dokáží testována zvířatech, nebo je stahovat z kůže jsou s prominutím zrůdy. Mít jakékoliv jiné téma, už bych to měla napsané, ale bylo by toho i víc, ale já fakt nemohla. Častokrát jsem musela všechno zavřít vydýchat to.
No nic, jdu se nachystat do školy a chrnět. To bude sranda, když se teď po dvou týdnech nic nedělání mám zase učit :D