And here we are again

15. april 2013 at 22:11 | Scriptin |  Život
Yop, Scriptin do toho zase spadla a po nějaké době se zase začala koukat na anime. Ten měsíc kdy jsem sledovala Death Note se nedá počítet, DN jsem už viděla, kdežto Soul Eater jen pár dílů.


Ale dosti mě deptá škola. Je třičtvrtěletí a moje známky, heh. Ale mám jen jednu trojku, un! Z matiky, ale zase jen prá jedniček. Hold musím potom co dojedu s Paříže makat. Tedy pokud nějak zvládnu písemky běhe, tohoto týdne.

Přesně tohle bych nějradši udělal ze všema testama >:D

Inu, dnes jsem byla s S v bývalé škole. Šlo oznat, že nás rádi viděli. Šly jsme teda hlavně za češtinářkou, ale potkli jsme i angličtináře, třídního a souspty dalších. Bylo fajn se tam podívat. Jak jsme se tak procházely, vzpomínaly jsme na ty hovadiy co jsme dělaly. Ah bože, jak se J praštil do okna, V podpálil záchod či Kaďa rozbil rozhlas. LOL.

A jen vskuvka. KONEČNĚ VENKU SVÍTÍ SLUNKO! A to je naposled co to ode mne uslyšíte. Vzhledem k tom, že se mi poslední rok poněkud dosral. Ať už jedním incidentem, nebo tím, že od sebe odešli rodiče, tak jsem byla neustálé depce. Slunko mi aspoň trochu zvldlo náladu, škodaže není tak krásně epic jak to ze Soul Eatera :D

Článek má dát jen vědět, že jsem na živu. Jen buď spím, čím se, čtu, hraju hry a teď už sleduju SE. Halvně, že mám rozčučenýho Merlina a Supernatural. A kdyžuž jsme u těch her. Miluju svýho kámoše, donese mi WOW :3
Za chyby sorry, jsem u navená a sotva vidím na to co píšu.
 

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.