It's gonna be totally awesome!

24. march 2013 at 2:52 | Scriptin |  Život
Vzhledem k tomu, že AVPSY je konečně na YT a VČ ho budou překládat, tak to vskutku awesome bude. Jen bych se mohla znovu podívat na AVPM a AVPS.

Uteklo to jako voda (a já na to zapomněla), ale tento blog už vedu rok. Původně jsem si ho založila jako zpovědnici, protože well… minulý rok touto dobou to bylo sakra těžký (slabý slovo, ale nadávat fakt nebudu). Naštěstí díky mé úžasné K jsem se ze všeho vylízala a mě blogaření zase chytlo a ono to tu vydrželo.
Ovšem největší ironie je, že anime-wolrd (chybu ignorujte), jenž jsem před třemi lety "opustila" má stále větší návštěvnost, než tenhle blog. To bude tím, že lidé fakt spíš pasou po obrázcích, než po… autorských blogách. No dobře, teď jsem se na to podívala, mám víc návštěvníků tady, ale když jsem se podívala na tu návštěvnost "celkem", sakra skoro 18k. Jasně, pro většinu to není moc, ale já nikdy nebyla na takové to získávání si návštěvnosti. Ale tak, všechno nejlepší scriptin.blog.cz

Jinak se mám dobře. Tedy až na tu lehkou melancholickou náladu. Jak řekl kámoš: "Asi jarní únava, ty vole." nemůžu si pomoct, ale tahle jeho věta mi přijde svým způsobem strašně vtipná. Ale ono to bude i tou chvilkou a jeho výrazem. Heh, ty jeho výrazy! Ty byste měli vidět. Pravděpodobně byste mále vyflustli plíce, jak byste se smáli.


A definitivně musím vidět Chicago live. Já ten muzikál žeru. A taky jsem si zamilovala film The Crow. A musím upravit fotky, poslat je do fotokroužku a sem, nalakovat si oloupaný nehty (BéTéWé, koupila jsem si lak od Miss Sporty, je ženiální, až se mi bude chtít, hodím foto), taky bych měla pročistit noťasa a konečně dokončit ty challenges, které tu straší, tuším už od prázdnin.

Inu mám v plánu si nechat píchnout třetí dírku do ucha, koupit si earcliff, a musím si koupit novou tašku do školy, protože já si s tím batohem připadám jak idiot (protože ten batoh je skoro velkej jak já, to víte, život hobita). A zároveň šetřit a shánět peníze na Francii. Cosi už mám, ale chci minimálně 5000 kč, což je tuším 200 euro a tím pádem bych měla na den 33 éček. A jak se znám tak ve všem tom nadšení nebudu pomálu ani jíst, takže ušetřím za jídlo (ale macarons zkusím určitě), to víte, já sotva jím i teď a to mám čas. Konec koncům jsem od začátku roku stihla shodit deset kilo, a ani jsem to nechtěla a teď, když se vážím skoro furt, tak váha dolů vůbec nejde, ale tak co už, já si nemůžu stěžovat. Jediný co bych brala, kdybych našla nějaký levný a zároveň úžasný sekáč v mé blízkosti. Ty co jsou levné, mám na nic zboží a ty co mají dobré oblečení, jsou zase předražené. Ale aspoň vím, kam si zajít ne plesové šaty (příští rok, na ten plus určitě půjdu - pokud bude s kým).

Tož já jdu zase hrát Tera(u) (geniální hra), udíme se, až se mi bude zase chtít něco napsat.
 

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.