March 2013

Silueta

31. march 2013 at 16:44 | Scriptin |  Fotky

Zimní blues

31. march 2013 at 16:43 | Scriptin |  Fotky
Asi měsíc staré fotky, teprve dnes jsem se dokopala je upravit :DFotky ze života

24. march 2013 at 13:42 | Scriptin |  Fotky
Fotky co se mi naskládaly v mobilu (teď vám jistě došlo, proč jsou tak "kvalitní" :D).

Sbírka pro Vaška :D

It's gonna be totally awesome!

24. march 2013 at 2:52 | Scriptin |  Život
Vzhledem k tomu, že AVPSY je konečně na YT a VČ ho budou překládat, tak to vskutku awesome bude. Jen bych se mohla znovu podívat na AVPM a AVPS.

Uteklo to jako voda (a já na to zapomněla), ale tento blog už vedu rok. Původně jsem si ho založila jako zpovědnici, protože well… minulý rok touto dobou to bylo sakra těžký (slabý slovo, ale nadávat fakt nebudu). Naštěstí díky mé úžasné K jsem se ze všeho vylízala a mě blogaření zase chytlo a ono to tu vydrželo.
Ovšem největší ironie je, že anime-wolrd (chybu ignorujte), jenž jsem před třemi lety "opustila" má stále větší návštěvnost, než tenhle blog. To bude tím, že lidé fakt spíš pasou po obrázcích, než po… autorských blogách. No dobře, teď jsem se na to podívala, mám víc návštěvníků tady, ale když jsem se podívala na tu návštěvnost "celkem", sakra skoro 18k. Jasně, pro většinu to není moc, ale já nikdy nebyla na takové to získávání si návštěvnosti. Ale tak, všechno nejlepší scriptin.blog.cz

Jinak se mám dobře. Tedy až na tu lehkou melancholickou náladu. Jak řekl kámoš: "Asi jarní únava, ty vole." nemůžu si pomoct, ale tahle jeho věta mi přijde svým způsobem strašně vtipná. Ale ono to bude i tou chvilkou a jeho výrazem. Heh, ty jeho výrazy! Ty byste měli vidět. Pravděpodobně byste mále vyflustli plíce, jak byste se smáli.


A definitivně musím vidět Chicago live. Já ten muzikál žeru. A taky jsem si zamilovala film The Crow. A musím upravit fotky, poslat je do fotokroužku a sem, nalakovat si oloupaný nehty (BéTéWé, koupila jsem si lak od Miss Sporty, je ženiální, až se mi bude chtít, hodím foto), taky bych měla pročistit noťasa a konečně dokončit ty challenges, které tu straší, tuším už od prázdnin.

Inu mám v plánu si nechat píchnout třetí dírku do ucha, koupit si earcliff, a musím si koupit novou tašku do školy, protože já si s tím batohem připadám jak idiot (protože ten batoh je skoro velkej jak já, to víte, život hobita). A zároveň šetřit a shánět peníze na Francii. Cosi už mám, ale chci minimálně 5000 kč, což je tuším 200 euro a tím pádem bych měla na den 33 éček. A jak se znám tak ve všem tom nadšení nebudu pomálu ani jíst, takže ušetřím za jídlo (ale macarons zkusím určitě), to víte, já sotva jím i teď a to mám čas. Konec koncům jsem od začátku roku stihla shodit deset kilo, a ani jsem to nechtěla a teď, když se vážím skoro furt, tak váha dolů vůbec nejde, ale tak co už, já si nemůžu stěžovat. Jediný co bych brala, kdybych našla nějaký levný a zároveň úžasný sekáč v mé blízkosti. Ty co jsou levné, mám na nic zboží a ty co mají dobré oblečení, jsou zase předražené. Ale aspoň vím, kam si zajít ne plesové šaty (příští rok, na ten plus určitě půjdu - pokud bude s kým).

Tož já jdu zase hrát Tera(u) (geniální hra), udíme se, až se mi bude zase chtít něco napsat.

Ušáci

4. march 2013 at 12:00 | Scriptin |  Fotky


Kočičky

3. march 2013 at 12:00 | Scriptin


Svítíme

3. march 2013 at 7:00 | Scriptin |  Fotky
Fotka vznikla čistě z nudy, když jsem měla jeden z těch svítících náramku a ruku jsem přiložilak terárku od křečka. Myslím, že se toho, chudák, i trochu lekl.


Skrz hledáček

2. march 2013 at 22:39 | Scriptin |  Fotky
Nemůžu si pomoct, ale ta sova mě děsí.Oh, damm it.

2. march 2013 at 22:34 | Scriptin |  Život
Pěkně na to tady kašlu. To víte, seriály. Průběžně koukám na Dextera, Bones a netrpělivě čekám na Doctora a Glee. A nyní i na Once Upon a Time. Geniální seriál. A překvapivě jsem začala sledovat i Merlina. Další fandomy, jejichž jsem součástí.
Ach a začalo mi chybět RPG, tak jsem si stáhla Metina a chci další hry. Trochu s příběhem.
Nemám tucha, co jsem všechno zmínila ale mám doma vodnici. Maličkou, ale úžasnou. Celkově se mám fajn a nemám šajna co psát, jenže mi je blbý zveřejnit takhle krátký článek.
Snad jen, že včera jsem konečně měla klid. Sama doma, vodnička, střídavě jsem poslouchala Nightwish a sledovala Merlina. Jen m deptá, že zítra je neděla = končí mi jarňáky .Nejradši bych byla ještě doma.
A taky by bodl nějaký hezký design. Trochu promakaný. Navíc, když si to tak vezmu, od tý doby co jsem na střední, tak na grafiku kašlu. To bude tím, že ji mám v podstatě naservírovanou každý den.
Jen si tak říkám, že teď někdy by měl mít blog rok. *Chvilička, kdy se dívá na datum, kdy tento blog založila*. No fakt, že jo. Sedmého. Příští týden ve čtvrtek. Paráda. Ani mi to tak nepřišlo. Když si vzpomenu na svý začátky na anime blogu. Pak na Doupě a teď tenhle blog. Celkem velkej skok.
Inu jdu si udělat müsli (domácí :3) a sledovat stund-upy Jimmyho Carra a Fluffyho.