January 2013

Ta škola mě zabije...

20. january 2013 at 21:21 | Scriptin |  Život
...smíchy, ovšem.
Lidi, tleskejte mi. Jámám z chemie za dva a tu technologii jsem přece jen dala za tři ^^ Ale dějepis ještě nevím, se známku teprve dozvím a to samé ekologie. Jsem pokazila zkoušení, takže si ji budu ve středu opravovat.
Ale jinak umřu smíchy. Víte co (ovšemže nevíte) nám třídní rozdával v pátek? Vzorky pro naši první menstruaci. Rozdával je tedy jen holkám, ale měl je rovnou dát klukům, protože ti z toho měli druhé Vánoce (aneb, když si někdo přilepí vložku na nos, namočí tampón a hází ho v matice po třídě, či si ze zavaděčů udělají krále a královnu na šachy). Ten kdo to poslal, nás hezky vytrollil, inu ale smáli se všichni, i třídní. A samozřejmě ty hlášky co padnou s holkami, jsou legendární.
A ano! Konečně jsem se naučila dělat kroužky z kouře. Tedy, uměla jsem je trochu i na Silvestra, ale v úterý v čajce jsem to s H a M vypilovala. Když už jsme u čajek, zase mám chuť na Bílou pivoňku.
Jinak nic nového, tedy kromě toho, že mi zítra snad A píchne pierc (pokud nezapomene jehlu) a měla by mi i konečně půjčit roztahovák - desítkovej ^^
A taky chystám novej design, uvidíme ještě, jak se povede. A zase něco přednastavím. Mám v komplu plno fotek, takže…
Tož zduřte, jdu zase pařit LOLko.

Hodgins 2/2

18. january 2013 at 12:00 | Scriptin |  Fotky
No jo, na některé fotky se koukat dá, na některé ne, ale tady jde o toho malého drobečka :3Hodgins 1/2

17. january 2013 at 12:00 | Scriptin |  Fotky
Zatím jenom animce. Ano opravdu jsem svého křečka pojmenovala Hodgis, přesně podle toho Hodginse z Bones. Mohl na tom být hůř, mohl se jmenovat Kurt McQueen. Ale je to moje zaltíčko :3 A omlouvám se za kvalitu, ale tak blog, znáte to. A taky za to, že jsou takové podívné, skládala jsem je z fotek, takže asi tak.


Mourek

16. january 2013 at 12:00 | Scriptin |  Fotky
Náš, kočičák, strašný mazel, ale pořádně těžký. A však on ty ziní tuky na jaře vyběhá.


Střípky

15. january 2013 at 12:00 | Scriptin |  Fotky
Některé jsou poněkud starší, ale co už.


Candles

14. january 2013 at 12:00 | Scriptin |  Fotky
K opět něco zapalovala, tentokrát svíčky.


Žár

13. january 2013 at 21:41 | Scriptin |  Fotky
K zapálila krb a mě nenapdal nic lepšího, než to vyfotit. Kupodivu se mi to líbí.Nový Rok....no pozdě no.

13. january 2013 at 21:35 | Scriptin |  Život
Opět se můžete přesvědčit o mé dochvilnosti, tenhle článek mám rozdělaný už od 3. ledna. Ale tak deset dní není až taková hrůza ne?
Inu, Silvestr i Nový Ro jsem opět trávila s K. Vodnička, vínečko, zábava jak prase. Zase jsme měly jeden z těch našich rozhovorů (kde polemizujeme o všem - od vyměšování řas až po náboženství) a zkouřily jsme Majdalena, bišonka K. Chudina, ale žije :D
A pak jsem zase zapadla do toho školního stresu. Pololetí, však to znáte. Ale tak vypadá to dobře. Z angliny, ekologie a odborného kreslení mám jistou jedničku. Čeština, IKT, matika a praxe je za dva. Fyzika, Chemie a admina je za tři. Z dějáku mi kvůli jedné pitomé pětce vychází 1,75, mám tam pět jedniček a jednu pětku. Fuj. Se asi nechám vyvolat (nebo se na to vykašlu) a to samé z technologie. Ale tam je to spíš 3-4. Průměr mám 3,3, nemohla jsem se hold naučit výrobní činnost. Ale do konce roku to vytáhnu minimálně na dvojku. Vedu si dobře, ne? I když zas až ta úplně nechápu, proč všichni pololetí hrotí. Však to nejsou konečné známky tohoto roku, ani na tom nezávisí život, tak co. Takže klidně tu dvojku a čtyřku budu mít. Konec koncům to vše do konce roku vytáhnu.
A taky jsem se konečně rozhodla, že si píchnu pierc. Budu ho mít přesně uprostřed pod spodním rtem. A vidím to tak, že si nechám píchnout další dvě dírky do ucha. Chci v něm mít industrial.
Jinak si žiju fajn, více méně. Křeček je naprosto úžasný, koupila jsem si krabičku, která vypadá jak phonebox a nejspíš budu mít místo dveří TRADIS. Taky jsem si sehnala zmatňující lak. Je úžasný ^^ A taky mám plno fotek, něco přednastavím ať je to konečně zveřejněné :D a stáhla jsem si LOLko, takže budu hrát, shlédla jsem Skyfall a taky jsem konečně sehnala sluchátka do mýho mobilu. Juchů ^^