December 2012

Vánoce ve fotkách

27. december 2012 at 13:43 | Scriptin |  Fotky

Sníh

27. december 2012 at 13:20 | Scriptin |  Fotky

Mix fotek

27. december 2012 at 13:18 | Scriptin |  Fotky
Yep prá fotek, které se mi nechcou dávat do několika článků. Takže ve zkratce, můj Buddha, světlo v Moja čajovna a stromeček na osvětlení :D


Školní fotky

27. december 2012 at 13:13 | Scriptin
Fotky co jsem vyfotila od začátku školního roku, žel mizerná kvalita, focené na mobil.

Úžasná nástěnka, jen Uzumaki s y mě zabíjí xD

A zase jednou deníček

27. december 2012 at 13:05 | Scriptin |  Život
No začnu 15. prosincem. Byl otaku sraz, jako vždy úžasný. Poprvé jsem si zkusila DDR...No radši budu pozorovat ostatní :D Sehnala jsem si i velkou placku s Union Jack. A byla na The Hobbit. Dokonalý, Martin Freeman hrál Bilba dokonale a Kiliii :3 *fangirlscream*. A vzhledem k tomu, že K šla na Hobbita až později se s přítelem zůstala jsem na krku Temi. Čili jsem u ní přespávala já a Lucy. A ochutnala jsem BubbleTea! :3 Zamilovala jsem si ho.
V neděli jsme ještě stihli si zajít na další BubbleTea a já pak odfárala domů.
V úterý jsem měla opět scuka s Temi a ve čtvrtek jsme si udělali takovej mini sraz v čajce. A opět jsem měla půjčené Temiiny neko ouška. (Které jsem měla i v pátek ve škole :D)
A pak Vánoce. Co pak Ježuch naježil? Oblečení (které mě nechali si radši vybrat), kosmetiku, klasicky ponožky - chlupaté! :3, akvarelové pastelky, manwhu Kill me, Kiss me 1., 4. a 5. svazek a čekám, až mi dojde 2. a 3. Sluchátka (červenočerné :3), peníze (,které půjdou na Francii - ať tam můžu i něco koupit :D) a jsem spokojená. Inu bodej, by ne.
Včera jsme navštívili příbuzné v Tečovicích. Poblbla jsem s jejich dětmi, musím říct, že mě totálně vyřídili :D, koukla jsme se na Doctora, jsme zvědavá na Moffatův mindfuck s Clarou :D a na The Perks of Being a Wallflower. Upřímně řečeno, stahovala jsem to hlavně kvůli Emmě, ale zamilovala jsem si ten film. Musím říct, že Emma hraje fakt skvěle a ani jednou jsem si nevzpomněla na Hermionu, vyloženě se od Herm odstřihla, ale to je dle mého dobře. Inu díky tomuhle filmu jsem opět přišla na chuť Davidu Bowiemu a hraje teď pořád.
No a ode dneška máme nového nájemníka. Mám malýho křečka. Džungaráka a je to strašněj strašpytel. Bál se i gumičky co mi nechtěně spadla do terárka :D Jen ještě musím vymyslet jméno :D
A zítra se jedu barvit, konečně. Přece jen ty odrosty ^^;;
No jenže vše není růžovoučké. Řekněme, že máme doma určité problémy, které by si rodiče mez sebou nějak vyřešili, jenže mamka o tom řekla babičce a babička se do všeho strašně montuje (promiň babi, ale je to pravda) a všechno se na mě sype. Už se těším, až na silvestra vypadnu ke K.

Please, I want more time!

13. december 2012 at 21:37 | Scriptin |  Život
Už začínám být jak Yoshiki, den pro mě nemá 24 hodin, ale 28. No dobře, Yo-chanův den má těch hodin 36, ale...
Ne opravdu si už nepamatuju den, kdy jsem se pořádně vyspala. A najedla. Nespím, protže se učím a připravuju do školy, nejím protže e škole nestíhám, jsou důležitější věci než jídla, najím se až doma. Aspoň chudnu. Bez prdele, fakt. On za to nejspíš může i stres. Jak kvůli škole, pak v rodine to začná být zase na hovno.
Fakt by bodlo oněco víc času a ne, že na vypracování slohovky máme dva dny >.<
A teď k příjemnějším věcem, zůčastnila jsem se olympiády v angličtině. K mému překvapení jsem postoupila do druhého kola, ale ústní zkoušku jsem zmrvila. Za jedno jsem měla hlad a zadruhé měten kluk, se kterým jsem byla ve dvojici, nepustil ke slovu >.<
A v pondělí jsme jely do té Jihlavy. Jak se dalo očekávat naše šaty byly katastrofální (ale co chcete, když jsme na to měli cca měsíc), ale už děláme přípravy na další rok, kdy budem dělat kolekci. Fialovo-bílou ^^. Přece jen za rok toho člověk stihne víc než za měsíc.
Ao víkendu jsem sekonečně podívala na The Lord of the Rings rozšířenou verzy, tedy jen na první a druhý díl. Třetí budu sledovat tento víkend s K. A taky jsem ještě stihla Amazing Spiderman, ale jo ušlo to, nejvíc mě zabil pan Lee jak i tam hezky hraje :D A jo! Ještě jsem stihla zkouknout Sucker Punch, no zas až tak světoborné o není, ale ty řežby jsou fakt jak z anime.
Inu o víkendu mě čeká sraz. Mám přednášku, počátky Visual Kei. To bude trapas. Ale na druhou stranu jde malá skupinka na Hobita. Těším se ^^
Za chyby se omlouvám, ale necche se mi to kontrolovat. Ještě se podívám na dějepis, kouknu se na jeden díl Sběratelů Kostí (možná) a jdu chrnět.

Lost in Space

2. december 2012 at 23:05 | Scriptin |  Designy blogu
Od: 2.12
Do: ?
Spokojenost při výrobě: 90%
Spokojenost nyní: ?

Tak to byl trapas

2. december 2012 at 22:01 | Scriptin |  Život
Dlouho jsem se neozvala, jsem strašná.
Inu zatím tak nějak zvládám. A zatím se mi ve škole daří. Jen mě šíleně štve jedna spolužačka. Říkejme jí třeba Zombík. Do prkýnka dubovýho co mě má co pomlouvat a posuzovat mě. Co o sobě víme. Jen jméno a to je asi tak všechno. Jak si mě může brát do huby a pomlouvat moje činy a slova, když mě nezná a neví, co mě k nim vedlo. (A navíc jak u některých blbostí to může vědět ona, když to nevím ani já, že ano.) Jo jasně, řekla jsem o ní, že je protivná a neumí se chovat. Až na to, že ona fakt protivná je, na všechny a prostě neví, kdy má zavřít chlebárnu. Ono poslat učitele do rekta je přece jen trochu moc. A nejvíc mě sere to, ne jak se chová ke mně (já už se s tím srovnám), ale že se hnusně chová i k ostatním. Jelikož je na intru, tak je na pokoji i se dvěma spolužačkami (aka Šaša duo), jedna ze Šaša dua měla teplotu, ona se na ní rozkřičela, jak si dovoluje mít teplotu, že s ní na pokoji nebude. Dělá jako ona jediná má problémy (má nízký tlak a tak sebou často sekne, její problém, kdyby věděla kdy zavřít hubu, tak by ji nevylili z léčení…). No, a když se na ní Klér utrhla, že je nemocná, že za to nemůže, tak si šla stěžovat, ale hlavně že ona J šikanovat může. Fakt mě to sere, ona může všechno ale ostatní nic? Takovej malej rozmazlenej spratek.
Panebože! *vykulila oči a pokřižovala se do X* ona mi stála na celej odstavec.
No tak k veselejším věcem. Opět jsem si pročítala Best-IAR. Jejich "No jeden je s malým a měkkým a druhý s velkým tvrdým." Mě bude zabíjet pořád.
A taky mě štve to, že mi křuplo ucho a tak můžu začít roztahovat od znovu. Jsem si to nechala zahojit a mám tam necelé dva milimetry. Mi ten mini roztahovák vypad a tak mi Ashley dala tyčinku do uší aby mi to nezarostlo a mám ji tam doteď, neb doufám, že mi B. donese ten její roztahovák, ať nemusím roztahovat úplně od nuly.
No a teď k nadpisu. V pátek jsme měly pasování prváků, to byl takovej trapas. Ale důležitější bylo, že tam byl i Malý módní tvůrce, kterého jsem se s S. a H. zúčastnily. Měly jsme šaty na téma "50% z látky, 50% z papíru" a to byl trapas ještě větší…
Inu 10. prosince s něma jedem do Jihlavy, prej na to, že jsme prvačky byly dobré. Jenže oproti těm co měly ostatní… Bože, to nedopadne dobře…
No a já mám konečně vymalovanej pokoj. Inu ta fialová barva nebyla fialová jako spíš bílá s nádechem fialové. Hodně malým nádechem. Takže to spíš vypadá jak světle šedá. Ale vypadá to dobře. Jen je nezvyk, že už nemám po zdech tunu plakátů. Ale zvyknu si.
A říkala jsem di, že by bylo fajn konečně dokončit ty challenges.

Podzimní

2. december 2012 at 21:29 | Scriptin |  Fotky
Focené, když jsme byli u babičky, zkrátka jsem neodolala ^^
Upřímě řečeno je to už chvilka cojsem to fotila, aneb přidáváme včas xD