Ó Mé Gé

19. november 2012 at 22:17 | Scriptin |  Život
No, že je na čase se konečně ozvat. Strašně se omlouvám, ale je toho na mě moc.
Tak shrnuto podtrženo, suma sumárum, všechno v bodech.
  • Třídní schůzky jsem přežila a i známky na čtvrtletí mám v celku dobré. Jen mě štve ta 4 z technologie (pitomá výrobní činnost, nejde se naučit a je za nejvíc bodů) a 3 z psaní všemi deseti. Prej se nemáme bavit, budem se rušit. A kdo nejvíc mele? Učitelka! Kvůli ní jsem udělala hafo chyb ve čvrtletce a dostala za pět. A jinak mám 6 jedniček a 4 dvojky. A čemu se divím, tak je jednička z matiky a češtiny (z mat. jsem mívala tak 3 a z češtiny za dva).
  • Na jaře pojedem do Francie, přesněji do Paříže, takže se těším víc jak ta veverka z Doby ledové na ten její oříšek.
  • Bude se mi malovat pokojík. Na fialovo :3
  • Jak se říká, že když má člověk tetování, už nepřestane. Tak u mě to sedí s piercama. Po chrupavce v uchu si nechávám roztahovat levé ucho. Chtěla bych 10mm, ale nejspíš budu mít jen 8mm, protože mám dírku příliš nízko a protrhnout si ucho moc nechci. A taky přemýšlím na piercem pod dolní ret, přesněji do prostřed. Buď by mi ho píchla spolužačka (která v tom má cvik, už přede mnou píchala i jedné holce a ani sebou necukla (well… thatsoundswrong :'D) nebo bych si pořídila falešnej.
  • A když už jsem zmínila to tetování, tak bych brala nápis YOLO! na zápěstí a malou hvězdičku na prst. A mamka říkala, že pokud to zůstane jen u toho, tak mi to klidně i zaplatí ^^, ale až časem, ale to mi vůbec nevadí.
  • Inu a co dál… Ve čtvrtek jsem si vystoupila o zastávku dřív. (A táhla jsem se asi o půl kiláku dál, což normálně nic není, ale když pak člověk leze do prudkýho kopce až do kšá, tak to vadí.) Tam na mě vybafl pes, ale hodnej, jsem si ho i pohladila. A dneska vlezu do trolejbusu a dobrman! Jistě, že štěkal jenom na mě. Jsem z něj měla vyloženej respekt…:'D
  • Inu, přešla jsem na Google Chrome, protože se Opera začala kazit. A jsem spokojená, navíc si můžu nastavit theme svý Dashboard na tumblru. Někdy hodím screena. Včetně vlčího loga, knírovitýho "home" a screw driveru místo klasické myši 8D
A to jest tuším vše :D
 


Comments

1 Adél | Web | 20. november 2012 at 20:46 | React

V bodech.
- Neříkám, že to nemusí být pravda, ale hlavně to svést na ostatní, že? Tím neříkám, že někdy profesory za svoje známky neviním, to ne, jen je v pořádku uznat svojí chybu :) Možná malé "kdyby jsem se víc soustředila..."
- Tak tohle ti závidím! Moc si to užij! :)
- Tmavá nebo fialová? Tak či tak, moc pěkná barva, i když já jsem spíš přes ty béžovo-bílý!
- Nevím, jestli zrovna roztahovák počítat jako piercing, ale co už. Tak nějak to chápu, pierc, kroužek přes ret, mám už dva roky, předtím jsem měla ještě pecičku nad rtem a teď uvažuju nad dalšíma dírkama v uchu. Ale tetování jsou přednější.
- Jak tvrdím vždy a dnes, jsem zastánce toho, že tetování má být něco, co je pro tebe důležité, nebo co tě vystihuje. Nevím, jak je tobě důležité zrovna YOLO (aneb, nenáviďmě hipsterský YOLA) a hvězdička (kterou má každý druhý), ale konec konců, tvoje kůže.
- psi, bacha na ně.
- Chrome je nejlepší!

2 Scriptin | Web | 20. november 2012 at 21:55 | React

[1]: -Soustředím se každou hodinu, vím, jak je důležité se u tohohle soustředit, ona to ví taky, ale pořád mele. A překvapivě, když je zalezená u sebe za stolem a nemluví, tak píšu hezky bez chyb ;)
-Uvidíme jak se to namíchá :D
Asi moc nedá, ale doufám, že myšlenku to vyjádřilo :D, jak dlouho se ti hojila pecička nad rtem?
-Už od mala (no úplně odmala ne, ale tak…) je moje motto "Žiješ jen jednou" a angličtinu miluju (rozhodně víc než češtinu, takže význam o pro mě má. Inu u hvězdičky je to spíš jen proto, že se mi to líbí, ale nejspíš bych ji nechala spojit dvěma čárami, aby to bylo jak prstýnek.

3 Adél | Web | 21. november 2012 at 5:31 | React

[2]: -No, popravdě, je vždy jednodušší to na někoho svést, ale celkem Tě chápu ;)
- snad pěkně ;D
- Jééžiš... Už je to takový tři roky zpátky, takže nevím přesně, ale ne moc dlouho. Záleží na tom, JAK DOBŘE se ti to píchne, proto ti radím, nikdy si to nenechej píchat od neprofesionálů. Taky to musíš často čistit, peroxidem nejlépe!
- Chápu tu angličtinu, ostatně, jedno z mých tetování je v angličtině (a jedno v latině, haha), jen ne to YOLO... Ale tak, každého věc. A ten prstýnek je dobrý nápad, to vypadá hezky.

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.