October 2012

Psí kusy

28. october 2012 at 10:31 | Scriptin |  Fotky
To rezavé cosi je babiččin pes Rezek, pouliční směska a ten černý je náš jezevčík Miki.


Kytičky

28. october 2012 at 10:25 | Scriptin |  Fotky
Heh, hezky na vás kašlu co? A k tomu pořád přidávám fotky. Cosi jsem i nakreslila, ale je to prudce censored, taže to sem radši nedávám.
No, od čtvrtka máme prázdniny a já je nestrávila jinak, než že jsem si uase krapet pohrála s pokojíkem (než se bude malovat) a čuměla na House, Bones, Futuramu a Simpsonovi a pár dílu Happy Tree Freinds. Já je žeru :D
Ach ano, konečně mi jede internet a je rychlí *win*, problém byl v modemu, tak máme nový, ale já chci wifi.
No a k fotkám, tyhle usušené kytky mi zdobí květináče na okně (spolu s dýněmi a kukuřicí :D).Puntikaté krásky

20. october 2012 at 22:32 | Scriptin |  Fotky
Nějak se nám u baráku přemnožilo berušek, tak proč si je nevyfotit :D

(Do galerie se dostana kliknutím na fotku.)Výstava ovoce a zeleniny 2012

20. october 2012 at 22:14 | Scriptin |  Fotky
Minulý týden (píšu brzo, no) byla na Žlutavech výstava ovoce a zeleniny. A naše rodinka tam opět nemohla chybět, tentokrát jsem i fotila.
Nejradši mám ten chlupatej kaktus a zapálenou dýni. A ne, ty sluneční hodiny nebyly na výstavě, ale já si udělala procházku po Žlutavě, zavýtala jsem do lesa, k babičce s ní a s Rezkem na řbitov a zpátky na Sokolovnu na výstavu.


(Do galerie se dostanete přes kliknutí na ta úžasná jablíčka ^^)


Stamps

20. october 2012 at 22:00 | Scriptin |  Ostatní
1) Konečně vím jak udělat animace v PS.
2) První stampka byla vytvořena pro Spirit Day na DA. A ta druhá čistě z hecu.U can do it. (No I can't)

11. october 2012 at 9:49 | Scriptin |  Život
Téda, tento týden je fakt záhul.
Úterý bylo ještě v pohodě, ale ve středu jsme psali s fyziky - příklady, které ať umím vzorečky, chápu to, ale stejně to vždycky pose… ehm, pokazím. A k tomu zkoušel s chemie, mě naštěstí ne, ale i tak.
Dneska píšem na praxi, jak si mám pro Jashina zapamatovat názvy velikostí písem. Tak to zkusme. Brilliant (3px), Diamant (4px), Perl (5px), Nonpaierlle (6px), něco (7px), něco n. 2 (8px), něco n. 3 (9px), Garmond (10px), Breviář (11px), Cicero (12px), Tercie (16 px), Text (18 px), Doublecicero (24 px). No dobře skoro to umím, skoro… No dobře, valnou většinu z toho umím, ale jen proto, že jsem to už věděla dřív, jen jsem o tom nevěděla, youknow, graphic.
Ale zítřek bude vražedný. Píšem dějepis, technologii, angličtinu a já si k tomu musím dopsat fyziku a matiku. No dobře, nalijme si vína, tu matiku podělám tak jako tak, ale ten zbytek se prostě musím naučit. Vždyť je to jen teorie.

Inu, já jsem si aspoň konečně udělala list s knížkami, které hodlám k matuře přečíst. Většinu knížek co nám učitel navrhl, ať přečteme v prváku, jsem bojkotovala. Ale v dalších ročnících jsou ty tituly přece jen zajímavější. Momentálně čtu další z mnoha povídek od Poea a jsem spokojená, protože on je prostě úžasný ^^

A konečně jsem si udělala návrh designu, teď jen bude otázky, kdy ho udělám. Protože zítra jdu po škole buď do čajky, nebo pojedu do Luhačovic (ještě záleží n ostatních) a v sobotu pojedu na Žlutavu, bude výstava ovoce a zeleniny a já tam hodlám fotit.

Sweet sixteen

9. october 2012 at 0:01 | Scriptin |  Život
Už je tomu tak, už jsem zase o rok starší :D
Mám oněch "sladkých šestnáct", ale sladké rozhodně nebyly :D
Sice jsem nebyla ve škole, ale místo toho jsem frčela k zubařce. Hmm... dvě vypadlé plomby (a já si říkala, co bylo to tvrdé, když jsem jedla to jabko :D) a jeden malinký kaz, nejhorší na tom je, že já o ničem nevěděla, zuby nebolely, bolí až teď, když je to zaplombovaný. Nemůžu na to kousat a cokoliv studenýho je pro mě horor.
Ale zase podívala jsem se na základku. Mají se stále fajn - v rámci možností a já se tam potkala se strašně fajn klukem, M, rád kreslí (tak že mě prý naučí pořádně kreslit - no pokosit se o to může, protože kreslí fakt nádherně) a tak dále a tak dále, máme toho hodně společného ^^
Inu, protože příbuzenstvo a rodiče už vážně neví, co mi mají koupit, tak jsem dostala peníze. První padnou zítra na sluchátka k mobilu, snad i na barvu na vlasy a bělítko, které nutně potřebuju :D A ten zbytek na oblečení, potřebuju baret místo čepice, nějaký šátek a rukavice - a všechno barevné, taky nějaké tričko by bodlo :D
A navíc v pátek je v plánu čajovna a někdy v listopadu a ke konci října chci vytáhnout K na Bůrovce na Reflexy a Argemu :D
Jinak škola zabíjí, je toho moc, ale Script to zatím pilně zvládá :)
Inu, mizím spát, dobrou :)

A jedem a jedem

2. october 2012 at 22:22 | Scriptin |  Život
A druhý deníčkoidní zápis, se mi nechtěl dávat dohromady s Revikou, nesedlo mi to k tomu.

Čtvrtek po Revice jsem měla praxi - ranní. Což mi až tak nevadilo - lepší než odpolední. Ale přece jen, od pondělí do středy na Revice, ve čtvrtek praxe a pak zase volno? Ale přežila jsem xD
Jen kdybych neměla "štěstí" na řidiče. Co mi je potom, že on se chce dívat z okna, já chci nastoupit a ne tam zmrzat a čekat před dveřmi autobus jak debil. Mi ten blb otevřel dveře, až jsem zaklepala. No a co, že jsem tam byla jediná, ono totiž moc lidí o půl šesté autobusem nejezdí. A čučet z okna může, i když budu v busu.
A taky si ty autobusy jezdí, jak chtějí, jednou jede přímo do Zlína, jindy jen do Napa…
A jak na potvoru jsem s ním jela i zpátky. Jo platím kartičkou, nemusím sebou vláčet miliony drobných. No tak nastoupím do autobusu, a von na mě čumí a pak mi oznámí, že mu mám hlásit, že jedu na kartičku. To mu ju mám příště strčit přímo před čumák?
To chci toho tolik, moc aby si svou blbou náladu nevybíjel na mě, a plnil "osnovu" tak jak má?
No jo osnova, blbé slovo, ale lepší mě nenapadlo. Tím myslím, že dojede, otevře dveře, necháme nastoupit a jede dál (zpravidla jezdím "půl šěsťákem" sama).
No o víkendu jsem četla. Dočetla jsem Pottera sedmičku a přečetla jedničku, druhý díl Pretty Little Liars, jakési duchařské příběhy, Pomádu, Poeovy povídky, včera jsem si od H půjčila Death Note 4, tak i ten a dne jsem se pustila do Interview s upírem. Nečekala jsem, že mě to chytne až tak.
Jinak se mám fajn, v pondělí jsme měli psát test s matiky - ukecali jsme to na pátek. A dneska s fyziky a to jsme ukecali někdy na příští týden :D. Jen zítra píšem literaturu, tu asi neukecáme.
A když už jsme u literatury, mám plný seznam knih, ze kterých máme výběr. Ještě se podívu na ty, které nám zadal, že by bylo dobré, kdybychom přečetli. Já si chci jednoznačně přečíst Lakomec (Moiliere), Chrám Matky Boží v Paříži (Hugo), Oliwer Twist (Dickens), Jáma a Kyvadlo (Poe) - splněno, Květy zla (Baudelaire), Komu zvoní hrana (Hemingway), Těžká hodina (Wolker), Báječná léta pod psa (Viewegh), Malý princ (Exupéry) - splněno, Romeo a Julie (Shakespeare) - splněno a Ostře sledované vlaky (Hrabal) a víte co je vtipné? Že hodně knih (nejen z mého "top" výběru, jsme měli i jako povinou četbu v devítce.
A blbne mi mezerník.
No nic já mizím spát. Brou noc.

Omdlel mi jelen.

2. october 2012 at 21:57 | Scriptin |  Život
No tak se konečně hlásím, že mi to trvalo, co? :D
No, tak minulý týden v pondělí jsem se s S odebrala na nádraží a čekaly na ostatní, přišli v celku brzo a mohlo se vyrazit. Cesta na Reviku byla šíleně krátká, ale tak znáte to, jak už jdete nějakou cestu víckrát je kratší a kratší.
Na pokoji jsem byla s S, Meg a H.
Teda ty hlášky byly úžasné co padaly :D

Já: "Fuj, to je vánek."
Meg: *otočí se na mě* "Moje ponožky?"

Meg má občas dobré záseky :D
A já se pořád mlátila do hlavy, totiž jsem si vybrala palandu, ale nechtělo se mi lézt na vrch, tak že budu spát dole, pokaždé když jsem dala hlavu na vrh, tak jsem se praštila, au :D
A ani na zábavu se nemůžem stěžovat, ve skupinkách kde jsem byla, se často vyhrávalo (můj soutěživý duh jásal) anebo jsme byli nejhůř třetí.
A máme fakt super třídního, je vyloženě v pohodě.
Jen se mi v úterý odpoledne udělalo blbě a tak jsem stávkovala v posteli :C
A ještě k té zábavě. Byli jsme rozděleni na laně a jeleny (čistě podle toho, jak si kdo co vybral - jestli alfa nebo jedna :D) - samozřejmě, že jsme byla statný jelen :D a spolužačka taky. A ona trpí nízkým tlakem, tak se často strategicky sesouvá k zemi (třikrát za pět minut - rekord).

H2: *sesunula se k zemi*
Její laň: *výkřik plný zoufalství* "Omdlel mi jelen!"

Z toho taky ten nadpis :D
A stejně nejlepší bylo, jak jsme měli kreslit na plátno různými částmi těla. Levým palcem, levým malíčkem, nosem a nakonec loktem. Výsledek bylo, že jsme se všichni počmárali navzájem. A jak se patří, měli jsme se jít umýt, ale já, S, Meg a H jsme se vydaly do hotelu (byli jsme v chatkách), do tepla. No a dozvěděli se o tom kluci a ty nenapadlo nic lepšího, než nám tam první vlézt a pak rovnou vytopit pánské sprchy a pak letět od hotelu do chatky jen v ručníku (někteří odvážlivci si ho i sundali) :D

Inu, je to zmatené, ale nedokážu souvisle vyprávět, snad dodám i fotky, zítra dostanu od kámošky flashku a pak ještě snad dostanem i ty, které fotili instruktoři :D.