September 2012

On je samostatný živočišný druh.

23. september 2012 at 23:40 | Scriptin |  Život
Od středy ležím doma, byla jsem nemocná a chtěla jsem to vyležet na Reviku. Inu, povedlo se ^^
Čili, zítra vyrážím mimo civilizace a zatraceně se těším ^^ Jen mi vadí ten pochod, co tam půjdeme. Určitě půjdeme rychle a já nesnáším, když se jde rychle, protože, se pak cítím jak ve spěchu a pořádně si neužiju tu atmosféru, protože část cesty je přes les. Budem tam do středy a jestli mi něco vadí, tak že tam nebudu mít na čem si pouštět hudbu >.
No o víkendu jsem dočetla pátý díl Pottera (Sirius T__T *fňuk*). A rozečetla jsem sedmý díl (Mad-Eye, Dobby, Snape, Fred, Tonks, Lupin…. *fňuk n.2*) No jo, je ze mě citlivka. Už když zabili BuckBeaka jsem natahovala (a blbne mi to, místo českých titulý mi to hodilo anglické >:D) a pak, když jsem se dneska koukala na DeathlyHallows 2 při závěrečné bitvě jsem málem bulela, když ono to smutný je! Ale oceňuji, že i ve vážných chvilkách tam dali vtipné scénky. Ale co mě naštvalo, že se mi nepodařilo stáhnou film v anglickém znění, nakonec jsem teda přetrpěla tu češtinu, možná že i to pomohlo k tomu, že jsem se cítila jak kdyby přede mnou byl dementor. Ten dubbing je fakt příšernej.
Ale skvěle to vyrovnal Rory ve spodkách a jeho táta :D Ale je fakt, že Towncalledmercy je zatím nejlepší díl a to bez diskuze. Jen se fakt děsím toho, jak Pondovci skončí, jen doufám, že to nebudu muset obrečet (tak jak Donnu).
No nic, já jdu chrnět, brou noc.
BéTéWé, věděli jste, že herci Mad-Eye a Billa jsou otec a syn?

Týden za náma, týden před náma.

18. september 2012 at 0:03 | Scriptin |  Život
Inu, už si trošku začínám zvykat na ten mumraj. Ale stále se nemůžu zbavit pocitu, že na střední maj všichni v rektálním otvoru vrtuli, protože to nejde všechno stihnout. Tak pěti minutová přestávka je opravdu málo. Ještě, že zatím nemáme úkoly, protože nebudu asi stíhat opisovat :'D. Jediné úkoly, které si budu dělat, tak jsou do Engliš, protože ta mě baví.
Čtvrteční praxe jakž takž ušla. V podstatě jsme celou dobu nic nedělali, protože pořád někde úča lítala. Ale tak nedivím se jí, protože toho měla dost. Až na konci jsme měli dělat vizitky v InDesignu. Já neodolala a už jsem si ho musela stáhnout, ale jediný podporovaný formát, který podporuje je jpg. ale tak jdou v tom dělat jednoduše animačky. Na web, přes... Už nevím jaký formát :'D, ale dojela jsem domů až v sedm, šok toto. Ne fakt, je to divný, být až v sedm doma, ale zase si můžu přispat. A to mám dřívější odchody, jinak bych dojela domů až v jedenáct, což nechci.
Dnes jsem byla u doktora, nachcípaná sice jsem (proležela jsem víkend v horečkách), ale potřebovala jsem potvrdit uvolnění z těláku. Takže každé sudé pondělí dojedu domů ve dvě a každé liché úterý jdu až na třetí hodinu. Awesome :3
Dneska začala burza učebnic, ale protože jsem tvrdla u Doktora, došla jsem až na druhou hodinu, kdy učebnice byly vyprodané, tak snad zítra. Musí tam být, jinak mám jen ty, co objednává škola a Dějepis :'D
Páni konečně jsem viděla naštvaného Doctora Smitha, a jsem vážně zvědavá, jak dopadnou Pondovic, prej ne moc dobře, ale držím jim pěsti.
Jak už jsem zmínila, zase jsem chorá. No nejhorší jsem vyležela, na bolest v krku mi mamka dneska koupila Bromexin (a čajuju + piju mléko s medem), ale co nesnáším, je nejzákeřnější nemoc všech dob - RÝMA. V tomhle ohledu jsem jak chlap, dokážu fungovat při horečkách (v rámci možností), ale při rýmě ne. Bolí mě hlava a často mám kvůli ní i zánět středního ucha. Doufám, že mi ty mandle ještě nevyrostli, jinak ho mám tutově. A já končím, došly mi kapesníky a já se potřebuju vysmrkat. Mějte se blaze a přežijte další týden.
Výkřik do ticha: Blbne mi mezerník :C

Tennantovské rozvrhy

17. september 2012 at 23:44 | Scriptin |  Ostatní
Oba dva byly vytvořeny do soutěže u Shio, Jashinužej jsem krapet vytížená - než si zvyknu nový systém - a tak jsou jen takové jednoduché. Inu, snad už stačí jen dodat: Allons-y!Pro kale... učený víkend

10. september 2012 at 22:55 | Scriptin |  Život
Jedna z hlášek našeho třídního. On a matikář jsou vyloženě prčovní, mě snad ta matika bude i bavit, protože matikář je vtipnej a v pohodě.

O víkendu jsem měla jet na Šmajdu, ale nejsou prachy. Ty učebnice stojí vážně moc. Ale tak co už, nevadí.
Ale vyloženě nesympatický mi je učitel Okr (odborné kreslení). Toho asi fakt v lásce mít nebudu.
A co mi vyhovuje, je že můžeme mít, jaké chcem sešity. DearGod/Buddha/Jashin/whoeverthanks. A celkově je to fajn, jen je to šíleně zmatené s obědem, než se v tom člověk vyzná, a taky by mě zajímalo, kdy bude burza na učebnice. Už se těším, až bude konec září, až budu mít všechno hotové a vyřízené. A taky se těším na seznamovák. Polovina třídy hulí, což je krásný no. Né, že by mi to vadilo. Sama si občas dám voďára. A když nad tím tak přemýšlím, tak je mi vcelku jedno, jestli je člověk na drogách, chlastá, pro někoho je hrůza, když je potetovanej či má pierc. Mě je to všechno fuk (ale tetování a pierc výhodou :D), důležité pro mě je, jaký ten člověk je. A v případě hvězdy, jak vystupuje a jakou dělá hudbu. Třeba takovej hide byl alkoholik, ale hudbu dělal úžasnou, né že ne.
A líbí se mi ve třídě jedna holka. Má dredy po skoro po zadek a strašně roztomilý úsměv. Ale má kluka. No, mám smůlu *povzdech*.
A musím konečně udělat nový design, jen mi nic moc nejde, ale zítra se na to podívu, protože bych měla dojet dřív, měla by nám odpadnout poslední hodina, prej. No uvidím.
A šíleně mě štvou knihy na maturitu. Musíme přečíst minimálně jednu knihu za dva měsíce. No dobře, to by mi až tak nevadilo, těch dvacet knih bych stihla i za jeden rok. Ale mě prostě vadí tohlenc to svazování. Já si ráda počtu knížky, ale prolínám si je svou četbou. A že jí mám. Jsem zase byla v knihovně a odtáhla jsem si Poea a Wildeho.
A tak něja jsem zapoměla na Challenge. Budu uset doplnit, ale zase až mi budou docházet články nebo nubudu stíhat.
No nic já valím spát, dobrou.

Začínáme dobře

5. september 2012 at 20:01 | Scriptin |  Život
Bez ironie ^^

Pondělí proběhlo fajn. Třídní vypadá v klidu. A třída taky, aspoň ten první moment.
A to nejlepší na tom je, že jsem včera a dneska měli ředitelské volno. Kvůli opravným maturitám. Tak jako jediná třídy jedem na seznamovák. No jo - grafici, máme být elita školy. Jsem si jenom pomyslela "elita nebo jelita"? :D
A zítra praxe. Bud vstávat o půl páté, FUUUU. No si hold udělám kafé na probuzení. A štěstí pro mě, praxi můžu mít jen na ráno. Ono, původně je ranní a odpolední, ale mě na tu odpolední jedou blbě busy. Tak jako pardon, ale praxe mi začíná v jednu (ta odpolední), bus mi jede buď v 10:30 anebo až v 13:00, ani jedno se mi nevyplatí. A končíme v sedm. No jo, ale autobus až dom mi jede v 18:10. No do Napajedel bych se dostala, ale domů až v jedenáct. Tak to fakt ne. A pěšky vám pět kiláků za tmy kolem pole fakt nepůjdu. To bych se fakt bála.
Kdežto ráno by se začala v sedm. Do Zlína bych se dostala v o půl sedmé a než bych vylezla až na vrch, tak to krásně stihnu a končila bych v jedno a doma bych byla o půl třetí. Takže si musím domluvit praxi jen na ráno.
Inu, dneska jsem byla v Napa, koupila jsem si tašku do školy. S potiskem Union Jack, přezůvky, diář (růžovo černej, za 29 KáČé. Chápete to? Dvacet devět korun za nějaký malý školní diář.), potřebovala jsem do zásoby propisku a tuhy do mikrotužky. Jen mě štve, že jsem si nestihla koupit pilník, ten můj skleněný se mi rozbil, sice s ním ještě pilovat jde, ale už moc ne. A babička mi ušije kosmetickou taštičku, ať mám v čem tahat šminky. A taky se rozhodla, že mi bude šít sukně :3
A konečně zas vychází Doctor Who. K prvnímu dílu snad jen dodám: "Doctor Who?" Moffat je prostě Bůh i Ďábel v jednom. Už by jen mohl vyjít i další díl Glee. A já taky dokoukat House, ať si můžu rozkoukat Pretty Little Liars. Knížka se mi líbila, tak jsem zvědavá na seroš.
A začala jsem číst mangu Yu-Gi-Oh. Já prost ě žeru Yugiho "zlé" alterego. A konečně už chápu pravidla té hry, karty mám doma, si můžu s K zahrát :D. A tay čtu Naruto - to už jsem psala - a vypadá to, že to bude kulervoucí. Sna jsem to nezakřikla :D
A stále mi nejde vymyslet nějaký design :C, hold to bude očividně těší, než jsem myslela.

Pfff...

2. september 2012 at 14:01 | Scriptin |  Život
Jsem se dlouho neozvala co? Určitě jsem vám chyběla *irony*.

Echum… Celý srpen jsem v podstatě byla doma. Jen jsem několikrát vyrazila do knihovny, nechala si nastřelit náušnici. Prej, že to do chrupavky bolí víc. Prdlajs, bolí to stejně.
No a v úterý jsem opět jela do knihovny a z tama jsem frčela do Zlína, kde jsem měla scuka s K. Prolezly jsme Čepkov. Oficiálně miluju Gate a jeho doplňky. Mám úžasnej dvojtej prstýnek, obojek s mašlí, čelenku s mašlí - imitace kůže a křížový náušnice. V Levných knihách jsem si musela koupit Manga Shakespeare - Richard III a Interview s upírem. Richarda jsem už přečetla, do Interview se pustím, až dočtu ty Pottery s knihovny.
Stavily jsme se i v DMku a já jsem si řekla, že to risknu a koupila jsem si nejsvětlejší varianty BB Creamu od Maybelline. Musím říct, že mi sedí. A vyloženě si libuju v tom, že neudělá "masku" co dělá make-up. To vyloženě nesnáším, proto jsem make-up ani nepoužívala.
Inu, pak jsme si zašly do Zlatého Jabka a já si v H&M našla úžasnou fialovou sukni s mašličkami. Ale naštvali mě, že neměli mangy Death Note.
Ale bylo to fajn, dojela jsem sice utahaná, ale po dlouhé době jsem padla na postel a spala.
A protože jsem to já, musela jsem začít číst mangu Naruto, prostě jsem musela vědět co se tam děje a jak to bude pokračovat, když se tam konečně odhalil ten maskovanej. Von je to fakt Obito. Ale strašně se mi líbilo, jak oživenej Itachi bojovala se Sasanem proti Kabutovi.
Eh a zítra do školy. Těším se, ale zároveň jsem nervózní. No budu tam aspoň znát spolužačku ze základky a jedna holka by tam taky měly být otaku ^^
Nom, já se jdu podívat, jestli mi konečně pojede ten House, abych měla co dělat, než si m stáhne nový díl Doctora Who. A když nepojede, tak začnu číst mangu Yu-Gi-Oh.