August 2012

Cindy

19. august 2012 at 13:06 | Scriptin |  Kresby
Jména si nevšímejte, přimíná mi totiž kamarádku z Německa.
Jedno oko je strašně divný, nepovdlo se mi, já hold neumím nakreslit dvě stejný oči. Ale zase se mi líbí ta pusa.


Misa

19. august 2012 at 12:12 | Scriptin |  Kresby
Tak než se opět uchýlím k challengím, tak přidám ještě kresby.
A poreferuju o sobě. Včera jela babička do Tesca a tak, že teda pojedu s ní. A jelikož jsem trvdohlavý mezek, tak jsem si musela koupit dašlí praskací lak. Tak, když už všem praská, tak jsem s myslela, že ten muj je nějakej vadnej. Nom, ten nový praská! A vypadá to úžasně :3
A tak trošku jsem si utopila mobil. No utopila... si chtěl zase zaplavat a přestalo fungovat pár tlačítek a nechce se načíst paměťovka. Díky bohu, za rodiného známého co mi ten mobil opravý ^^
No a teď ke "kresbě", eh. Tak začnem tím nejhorším. To jsem chytla totiž tužku po már měsících. Taky to tak vypad a a čkoliv je to chibík, tak no chudina.
Celkem mám ráda postavu Misy na útěsu a ušo, ale nemůžu vystát postavu mezi tím, dyť nemá ani ramena!


Duha

18. august 2012 at 9:44 | Scriptin |  Fotky

Z plavby

18. august 2012 at 9:39 | Scriptin |  Fotky
A konečně i fotka jak jsem byla s K na tom výletě. Určitě jsem o něm psala, ale kdoví kdy. Když to bylo v července.
Některé se upravené víc, u některých jenom velikost.


A zase ta oblaka

18. august 2012 at 9:27 | Scriptin |  Fotky
No, konečně jsem upravila veškeré fotky co jsem měla v noťásku. Teď už jen ty co jsou ve foťáku.
Tak, první várka a jak překvapivě - mraky.
Jsou někdy z července. V ten den byla obloho na jedné straně červená a na té druhé černá a občas jí prosvítalo slunko, byla to nádhera a nepodařilo se mi ji zachytit tak jak jsm chtěla.
No, některé fotky jsou ještě z nějakého jiného dne.


Ale jinak žiju

15. august 2012 at 10:08 | Scriptin |  Život
Dlouho tady nebyl žádný výkec. Já vím, všichni jste nadšeni.

Nooo… před dvěma týdny a cosi jsem jela i s K a zahrádkáři na zájezd. No… nic moc, tak ani nevím, proč se o tom zmiňuju.
Ale 11. srpna byl otaku sraz v Uherském Hradišti, jistě, že jsem tam (i K ofcourse) jela. Bylo to fajn, jsou i fotky - na FB, já jsem nefotila, i když jsem foťák měla. Nechtělo se. No musím říct, že ta čajovna nic moc. Čaj vůbec nechutnal tak jak měl. Vodárka se div nerozpadala, ale měli dobré müsli a tousty s nutelou.
Šlo se pak i kamsi na promítání, měli tam i DDR, ale já se styděla a tak jsem radši neskákala. Al jelikož je to promítárna, tak jsem se i dívali! Na Korgoth of Barbaria - dobrá, brutální, místy i vtipná kravina a na Golden Boy. Tohlencto už i bylo anime a taky dobrá blbost - v dobrém slova smyslu.
Hmm… včera jsem byla v knihovně. Dočetla jsem Šepot - úžasná knížka a rozečetla si Pottera šestý díl. A konečně si nechala nastřelit další náušnici, do chrupavky. Že prej to bolí víc než do lalůčku. Blbost, bolelo to stejně a stejně na tom už budu zítra spát :D
Noo… pěkně jsem si rozházela spánek. V noci jsem vzhůru a ve dne spím. Za poslední tři dny jsem naspala sotva deset hodin.
Jinak jsem si konečně pořídila průhledný lak a mám strašně pomalý internet. FUUU, nazavití, to vám povídám. Aspoň teď je zase na chvilku normální.

A u posledního článku v deníčku mám i pár cílů, tak se pojďme podívat, jak se mi daří.

1. Potřebuju udělat nový design. - To vidíte sami, žádá změna. Ale už se na něj chystám :)
A bod pro mě, snažím se překonat svoji stydlivost a nějak víc komentuju. - Cha chá, prdlajz.
A konečně musím napsat tu recenzi na Spiral a další věci. A ráda bych sepsala článek o tom, jak jsem cestovala přes blogy. Od anime-wolrd, před doupe-zvrhlika až po teď. - Vida, rubriku recenze jsem úplně smazala, protože se mi prostě nedaří napsat žádná recenze. Smůla no. A ohledně toho cestování… já na to i zapomněla.
2. Černá mi nestačí a mám ráda extravaganci, tak bych chtěla jít na konci prázdnin na fialovo, já prostě musím mít fialové vlasy!
- Pokud půjdu na fialovo, tak mě mamka nesjpíš zašlahne, vůbec se jí to nelíbí. Ale to ani původně nápad, že půjdu na černo. A jakou mám na hlavě teď barvu? Správně, černou.
A trošku změnit šatník, víc sukní, víc punčocháčů a všechno to skloubit do takového grunge/hipster/tvrdšího stylu. A víc bot! - No mám konečně peníze, tak to můžu zrealizovat.
3. Musím si do školy pořídit: Novou tašku - pokud budou skříňky, pokud ne, tak nějaký hezký batoh. Pouzdro si upravím. Ale potřebuji šanony, počítám s tím, že budu mít víc sešitů i učebnic a tak, abych měla vše hezky uspořádané, tak je dát do šanonů. A navíc, mám v šuplíku i vysvědčení a všelijaké diplomy, ocenění a pamětní listy, takže ty bych tak taky chtěla dát. A už nutně potřebuji diář. Celkově chci ke škole přistupovat takovým… víc zodpovědnějším způsobem. Hlavně, abych se ve všem vyznala, protože v devítce jsme měli tolik sešitů a učebnic, že dva šuplíky padly na učebnice (ve vrchním ty velké a v prostředním ty malé) a v dolním sešity, které jsem dělila na modré a červené a sotva se v tom vyznala.
Suma sumárum… jsem nejspíš neschopná nebo líná. Já vsázím na to líná.
A když mě omluvíte, jdu spát. Dobrou.