Pomooc popovatín no.2 - Iceman

10. may 2012 at 6:00 | Scriptin |  hudba
A teď je na řadě druhá část mého popového blues. Během tímhle a Jeffreem jsem ještě narazila na Emilii Autumn a Spiral soundtrack, k Emilii se taky časem dostane :)
A my se vracíme do Japonska, přesněji na začátek 21. století, ještě přesněji do let 1999 - 2001. 99' vznikl OVA ke Gravitation a v roce 2000 začalo vznikat samotné anime a k němu i soundtrack. A já jsem mu propadla, hlavně teda Icemanům. Každý kdo viděl Gravitation si určitě vybaví Sleepless Beauty (vím, že na svědomí ji mají The Seeker, ale najdete ji i pod Iceman, ona DA family je velká a složitá) a Shining Collection. Tyhle dvě písničky mě navedly na dlouhou cestu k ostatním písničkám. Ono snad na každou jejich písničku je AMV s Gravitation. I když s tím nemá vůbec nic společného. Pochopím ty, které byly na různých soundtrackových albech, ale jinak? Nevadí, aspoň je najdu, protože na Icemany se mi nějak těžko hledá.

Shining Collection
Sleepless Beauty - Live album mix version-
Breathless Night Slider
Perfect Future
Predilection
Strike Back of Psycho & Wish Matrix
Lost Complex
 

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.