Deníčkoidní zápis, zn. když se něco může posrat, tak se to posere

19. may 2012 at 13:39 | Scriptin |  Život
Opravdu mě spolužáci serou a kurva (omlouvám se, ale jinak to říct nešlo -.-) jak. No jasně, proč si na mě nevylít zlost, že ano. *Odfrknutí*, otázka za bludišťáka: Od kdy je otázka kritika? Otázka za zlatého bludišťáka: Spolužáci si stěžují, že se jedna spolužačka nezapojuje do kolektivu, já taky ne moc, ale že prej já se k nim aspoň trochu přidám, a když jsem za nimi o přestávce došla, tak už jim vadilo, že tam jsem. Jak je to možné?

Už se opravdu těším, až vypadnu na střední, ale víte, co mě štve nejvíc? No dobře, ani mě to tak neštve, jak spíš mrzí. S jednou spolužačkou jsem dělala přijímačky na stejný obor, když jsme měly před SCIAma, tak veliká kamarádka a najednou se ke mně chová jak k odpadkům. Já věděla, že tam něco nehraje.

A jak to tak vidím, tak radši na žádný výlet nepojedu, hned ze dvou důvodů. První jsou spolužáci a za b) peníze. Opravdu mě odzbrojila spolužačka, že prej nemám utrácet za hadry a že mám šetřit na výlet. Ty vole, jí se to řekne, ona dostává peníze kdykoliv si řekne. A radši si opravdu koupím tričko za sto pade, než pomálu 600 za výlet. *Odfrknutí č. 2* A co se týče rozlučáku, tak tam taky nejdu, protože budu lítat po doktorech.

To mi připomíná, 1. července bude jakýsi běh pro Afriku, už jsem o něm myslím psala, jistě že na něj nejdu, kvůli mému drahému zdravotnímu problému pojedu k doktorovi/doktorce. Vím já kdo je tam teď. Naštěstí tam půjdu jen na kontrolu - mé milované nožičky, díky které nemám tělocvik.

A abych pokračovala něčím příjemnějším, tak včera jsme místo matiky byli za prvňákama, pomáhali jsme jim s písmenky, měli nám ukázat, jak je umí. Kacířky se přiznávám, že jsem toho svého prvňáka málem nepoznala, shodil hřívu a je na krátko. Ale umí, jen si nemůže zapamatovat G a neumí vyslovovat písmena z háčky. Ale jinak šikula.
A odbočím úplně vedle. Chci si založit nový deviant art, ale potřebuji pomoct, jak tam mám nahrát zazipovaný/zararovaný soubor, aby šel stáhnout?
 


Comments

1 Cleia Scampish | Web | 27. may 2012 at 13:40 | React

Měla jsem to na základce podobné. Taky jsem se nehorázně těšila až z ní vypadnu. Teď už je to tři roky, co jsem pryč, a je to supr. Neviměnila bych to.. S DA bohužel zkušenost nemám..

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.