May 2012

Sky

29. may 2012 at 21:59 | Scriptin |  Fotky
V neděli u nás byla K. a jak má ve zvyku, šla domů pešky. Když jsem ji doprovázela, zrovna zapadalo slunce a já si to prostě musela vyfotit.
První je originál a po tom grafická úprava.
A fotky si poněkud větší takže se asi budou dýl načítat.

Taky se můžu občas ozvat

28. may 2012 at 22:34 | Scriptin |  Život
Minulý týden… Tedy ten předminulý, hlavně víkend, byl… Zajímavý, řeknu jenom tohle - už nechci slivovici ani vidět.
Heh… Stává se ze mě malý alkoholik, celý minulý týden jsem de facto pila jen pivo, ale když ono na ty vedra není nic lepší a přece ho nenechám zkazit! (Jako by se pivo mohlo zkazit, že ano :D.)

Psala se chemie, já měla za tři a hned na to se psala opravka, krásný no. Ale cosi tam mám, takže si nejspíš zase zopakuju tu trojku.

V sobotu byla v té naší pidi vesničce pouťová zábava, hráli dobře a ani jsem nemusela tam jít, protože hráli na hřišti a já mám hřiště pár kroků od baráku. Takže hezky otevřené okýnko a jedem. A v neděli pouť, vstávala jsem o půl jedenácté, jen jsem si udělala nejnutnější hygienu a oblékla se, abychom mohli vyrazit = ani jsem nesnídala. Takže moje snídani byla cukrová vata, jahodová. Byla dobrá, ale strašně sladká. Na to hezky kofola a upíjené pivo od mamky, ale zase jsem si ověřila, že jediná úžasná hospoda je na Žlutavě. Nikdy jsem tam nesmrděla kouřem od cigaret, a když už, tak fakt jenom trošku, tady jsem smrděla jak kdybych vylezla kdo ví z kama.

Dneska byl krásný shon. Měli jsme se učit básničku do literatury, učila jsem se ji ráno v autobuse, naštěstí mě nevyvolala. Pak jsme měli mít nakreslené oko do fyziky. Neměla jsem ani sešit do fyziky, natož oko. Jenže kdo by ho neměl, tak by musel být po škole. Nakonec jsme si koupili sešity v bufetě (ano, bylo nás víc) a obkreslovali a pro šlo to! :D A byli jsme ne jakémsi srovnávání, určitě o tom mleli i ve zprávách. Hmmm… Vzhledem k tomu, že budu na konci roku ráda, když z matiky nepropadnu, tak jsem ráda za to málo, co jsem měla dobře. Řeknu t takhle, nula to nebyla, ale stovka taky ne. Kolik jsem měla výsledných procent, radši říkat nebudu, protože jsem ne to fakt lama a matiku nesnáším, takže tak.

A jak jste si všimli, mám nový design blogu, blog jsem dala do angličtiny, aspoň z části, dál… Mám nový design jak na twitteru, tak na tumbleru a založila jsem si nový deviantart, tak nebuďte líní a dejte mi watch :3

London

26. may 2012 at 1:37 | Scriptin |  Designy blogu
Od: 24.05.12
Do: ?
Spokojenost při výrobě: 99%
Spokojenost nyní: 99%


Info

26. may 2012 at 0:57 | Scriptin

Mad Queen


Blog

-7.3.2012

Thoughts

26. may 2012 at 0:56 | Scriptin

-Úvahy

-Deníček


Creations

26. may 2012 at 0:53 | Scriptin

-Grafika

-Kresby

-Fotky


Deníčkoidní zápis, zn. když se něco může posrat, tak se to posere

19. may 2012 at 13:39 | Scriptin |  Život
Opravdu mě spolužáci serou a kurva (omlouvám se, ale jinak to říct nešlo -.-) jak. No jasně, proč si na mě nevylít zlost, že ano. *Odfrknutí*, otázka za bludišťáka: Od kdy je otázka kritika? Otázka za zlatého bludišťáka: Spolužáci si stěžují, že se jedna spolužačka nezapojuje do kolektivu, já taky ne moc, ale že prej já se k nim aspoň trochu přidám, a když jsem za nimi o přestávce došla, tak už jim vadilo, že tam jsem. Jak je to možné?

Už se opravdu těším, až vypadnu na střední, ale víte, co mě štve nejvíc? No dobře, ani mě to tak neštve, jak spíš mrzí. S jednou spolužačkou jsem dělala přijímačky na stejný obor, když jsme měly před SCIAma, tak veliká kamarádka a najednou se ke mně chová jak k odpadkům. Já věděla, že tam něco nehraje.

A jak to tak vidím, tak radši na žádný výlet nepojedu, hned ze dvou důvodů. První jsou spolužáci a za b) peníze. Opravdu mě odzbrojila spolužačka, že prej nemám utrácet za hadry a že mám šetřit na výlet. Ty vole, jí se to řekne, ona dostává peníze kdykoliv si řekne. A radši si opravdu koupím tričko za sto pade, než pomálu 600 za výlet. *Odfrknutí č. 2* A co se týče rozlučáku, tak tam taky nejdu, protože budu lítat po doktorech.

To mi připomíná, 1. července bude jakýsi běh pro Afriku, už jsem o něm myslím psala, jistě že na něj nejdu, kvůli mému drahému zdravotnímu problému pojedu k doktorovi/doktorce. Vím já kdo je tam teď. Naštěstí tam půjdu jen na kontrolu - mé milované nožičky, díky které nemám tělocvik.

A abych pokračovala něčím příjemnějším, tak včera jsme místo matiky byli za prvňákama, pomáhali jsme jim s písmenky, měli nám ukázat, jak je umí. Kacířky se přiznávám, že jsem toho svého prvňáka málem nepoznala, shodil hřívu a je na krátko. Ale umí, jen si nemůže zapamatovat G a neumí vyslovovat písmena z háčky. Ale jinak šikula.
A odbočím úplně vedle. Chci si založit nový deviant art, ale potřebuji pomoct, jak tam mám nahrát zazipovaný/zararovaný soubor, aby šel stáhnout?

Label02

14. may 2012 at 22:09 | Scriptin |  popisky
Jelikož mám poslední dobou trošku grafickou krizi...Dobře, kecám. Jen dělám něco jiného (=nutně potřebuje nový design blogu, protže tenhle je strašný), tak jsem aspoň udělala popisky s růžemi, růže je v PS už od začátku, takže mi to (opět) moc práce nedalo. V několika barevných provedení, kdo by měl zájem o .PSD formát, ať se ozve a já mu to pošlu. Velikostně se hodí pro normální menu - na šírku má 197px.Pomooc popovatín no.2 - Iceman

10. may 2012 at 6:00 | Scriptin |  hudba
A teď je na řadě druhá část mého popového blues. Během tímhle a Jeffreem jsem ještě narazila na Emilii Autumn a Spiral soundtrack, k Emilii se taky časem dostane :)
A my se vracíme do Japonska, přesněji na začátek 21. století, ještě přesněji do let 1999 - 2001. 99' vznikl OVA ke Gravitation a v roce 2000 začalo vznikat samotné anime a k němu i soundtrack. A já jsem mu propadla, hlavně teda Icemanům. Každý kdo viděl Gravitation si určitě vybaví Sleepless Beauty (vím, že na svědomí ji mají The Seeker, ale najdete ji i pod Iceman, ona DA family je velká a složitá) a Shining Collection. Tyhle dvě písničky mě navedly na dlouhou cestu k ostatním písničkám. Ono snad na každou jejich písničku je AMV s Gravitation. I když s tím nemá vůbec nic společného. Pochopím ty, které byly na různých soundtrackových albech, ale jinak? Nevadí, aspoň je najdu, protože na Icemany se mi nějak těžko hledá.

Shining Collection
Sleepless Beauty - Live album mix version-
Breathless Night Slider
Perfect Future
Predilection
Strike Back of Psycho & Wish Matrix
Lost Complex

Paví oko

9. may 2012 at 21:31 | Scriptin |  Tmavé
~Článek překopírován z Forbidden Love, při dávání obnově rubriky "Grafika".~
Grafická krize mi udělala pápá a já se dala do tvoření designu. Opět jednoduchý, ale tentokrát tmavý s naprosto úžasným obrázkem.