A stejně je to divný

25. april 2012 at 23:46 | Scriptin |  Život
Venku je krásně, svítí slunko, ale já z toho jsem celý den taková přešlá. Nejspíš to bude tím, že já slunko zkrátka nesnáším, opravdu ho ze srdce nenávidím. Fuj, ´kazí mi mou vápencovou pleť.

Nom, dneska jsem jela odevzdat zápisový lístek, takže už jsem oficiálně přijatá na SPŠP-COP (Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy) ve Zlíně. Obor, jak jinak, grafik.

Když už jsem byla ve Zlíně, stavila jsem se s mamkou ve Zlatém jabku, protože jsem nutně potřebovala nové, na těch úžasných mi zase upadl podpatek (ne jako celý podpatek, ale ta malá černá potvora co je dole). A ty úžasné lodičky na platformě, nejsou tak úžasné, protože se m díky mému problému s nohou (mám jednu menší - po operaci) vyzouvá. Zahraju si na hodnou duši a asi je dám K. Tak chce se naučit chodit na podpatkách, tam je celkem malý a k tomu se ji líbí, tak jen doufat, že jí budou sedět. Kdyby ne, tak je prodám na Votoč-Vohoz - až si tam založím účet. A já jsem odešla s úžasným černými polobotkami. Jenže znáte to, kůže, neroztáhnuté a tak mám nad patama odřeniny s puchýři. Díky bohu za staré babské rady. Polobotky se namazaly, pata poklepala kladívkem (samozřejmě přes hadřík) a uvidíme. Možná to v nich zítra risknu, nebo se na ně vykašlu a půjdu v těch vázacích. Ale jednoznačně budu chodit do CCC častěji, úžasný výběr.

Ještě jsme měly jít i na Čepkov pro nějaké tričko/šaty, ale udělalo se mi blbě, plus ty odřeniny, tak jsme nasedly dom. Jsem si říkala, že bych se podívala zítra po Napa nebo bych si zajela do Zlína s K. Nebo ještě v pondělí, máme ředitelské volno, nepoteče v Napa voda a v pátek Máj, čili pět dní volna :)

Dneska mě měla jedna známá stříhat, ale byla jsem ospalá a protivná a tak jsem šla spát. Jak já jsem měla tu ofinu dlouho, jsem chytla večer nůžky a už to jelo a podařilo se. A aspoň si sama ukočíruju délku. Ona mi to vždycky ostříhá do půlky čela (vzhledem k tomu, že ho mám strašně nízké, tak to vypadá debilně), takhle to mám kousek pod obočí. No nejsem já šikovná?

A jak jste si všimli, nějak moc přidávám grafiku, buďte v klidu, jen kopíruju s Forbidden Love, ale co nevidět bych mohla něco nakreslit, aka zítra máme přírodopis a zeměpis, budu si kreslit. Anebo číst či spát. No dobře, spát nejspíš ne, ale čtu si normálně. Ne nekecám, já si vážně v hodinách čtu a učitelka mi nic neříká! Sakra, já chci poznámku "Čte si v hodině!" Nebo tak něco. Pfuuu... Jsem asi jedinej člověk, co chce poznámku.
¨
A jsem strašně awesome. No dobře nejsem, ale dneska měla mít naše skupinka vaření a já a spolužačka jsme tam byly sami bez ingrediencí, protože "šéfkuchařka" *ironic* se nedostavila a ani nám nenapsala, co si máme donést - ona jediná měla recept. Tak jsme si zašly do školního bufetu a tak si koupily fazole v konzervě, klobásku a kečup + rohlíky. Úžasná oběd. Ani jedna z nás neumí pořádně vařit a přitom nám to šlo líp, než s "šéfkuchařkou", která vařit umí.
A o víkendu za K. Budeme si ničit plíce vodnicí, a ráda bych v pátek přidala konečně tu recenzi na Spiral. Jak na anime, tak na mangu.
Ups, jsem se krapet rozepsala. Tak budu končit, nachystat se do školy a spát.
 

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.