31.03.2012

2. april 2012 at 21:46 | Scriptin |  Život
Nejradši bych srazovala do konce života.

Jako první si vyleju své rozhořčení nad tím, že mi zvedli ceny autobusu a vlaků, teď se mi ty vlaky opravdu prodraží, ale radši budu utrácet víc za cestu vlakem, než míň za cestu autobusem, aby se mi udělalo blbě.
¨
Překvapení dne. P. nastoupil do dobrého autobusu! A skupinku jsme našly rychle, čajovna není tak daleko jak to vypadalo na mapě. A příště jdu v něčem ulítlém, no to asi ne, ale bude mi stačit full sweet loli, i když to se nepodaří.
V čajovně jsem zjistila, že Sladká pita není čaj, ale jídlo (výstižné Jacobovo "LSD nebo heroin?"), wasabi výborné (doku nevletělo do nosu), čaj Bílá opice taky a proč si neničit plíce vodnicí, že jo. Ale když ona byla tak dobrá a drahá maminka je úžasná, nejspíš mi jednu pořídí *win*. Jacobovy jsem s L. sežrala jeden toast, dala si úžasná rybízový (či jaký to byl) džus a byla jsem zkrátka happy. Vyzkoušela jsem si Aka plášť (on byl S, chápete?! S! A byl, vždyť já nosím M-L. - Uh…well…co já na sebe nevyžvaním, příště to bude velikost nohy. Lol.), narazila si na hlavu milion paruk prostě… Kdo chodí na srazy, tak ví, o čem mluví.

Je fajn, jak jsem se kdysi spokojila s Otrk. čajovnou (je fajn, ale pochybuju, že y se tam narvalo třicet lidí), je sice blíž, ale radši si zajedu do Zlína do Moja čajovna nebo do Dobré čajovny. Ale chtěla bych ještě vyzkoušet Zenu.

A K. je simulant! Jí se tam nechtělo, promiň K., ale jsi trdlo, ochudit se o tohle. Ehm, ještě jsem byla u K., spala jsem u ní. Na vodní posteli :3 a málem jsem neotevřela dveře vlaku. Nesnáším tyhle ty vadný "kliky".

Fotky k vídění tady a tady - u tohohle jsou i videa.
 

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.