Titulek nesmí být prázdný

25. march 2012 at 22:21 | Scriptin |  Život
O víkendu u K., konečně, protože tohle mi opravdu chybělo.
Jela jsem za K. sice až v sobotu, protože jsem se musela vyspat, a tak jsem jela odpoledne. Takové vedro, fuj. Ještě v autobuse jsem si tu bundu sundávala a mobil musela dát do tašky, ale poslouchat se dalo. Díky bohu za dlouhý kabely od sluchátek. A ta dominová taška je jak TARDIS. Uvnitř je větší, protože jsem tam narvala všechno co jsem potřebovala.
Po cestě ke Katce jsem si dal zmrzlinu, vanilkovou :3. Ke K. jsem dorazila v pohodě, jenže oni nemají zvonek (vždy se mnou zásadně chodila K. a odemkla), tak že zaklepu na okno. Oni je mají moc vysoký! To byl podraz! Jsem musela klepat mobilem, abych tam aspoň trochu dosáhla.

Chvíli jsme s K dělala hovadinky u nich doma, ale až se ochladilo (nebudem přece chcípat ve vedru), jsme šly ven. Že zkusíme nějakou cukrárnu. Všechny zavřené a trafiky s tabákem do vodárky taky. Tak jsme vlezly do Lidu, měly tam jahody. K tomu donuty a šlo se. Skončily jsme u "našeho" stolku, sežraly jahody, K. mě pak po cyklostezce vyfotila na lookbook, který si hodlám znovu založit, a fotit mě bude K. s jejím foťákem. No není úžasná? A ještě jsme to zakempily u Moravy, na čemsi kamenném. Jednou to vyfotím. Prodrbaly jsme všechny, udělaly si prdel s JRockerů (Lol, si seženem neviditelný plášť, vkradem se k Yoshikimu do vily a až se bude sklánět na vanou/bazénem, tak ho nakopnem do prdele, tak že do té vody sletí.), sežraly donuty, zjistily, že máme skoro stejnej vkus na kluky a K. mi přivodila kvalitní Atsushitidu. (Acchaaaaaaaaaan).

Jak jsem jela dneska domů, stihla jsem ztratit i ten druhý podpatek a tak nové botičky poputují do opravny a půjdou se koupit ještě jedny, konec koncům, mamka sama řekla, že potřebuju ještě jedny.
A nesnáším posuny časů, nikdy nevím, jestli to mám posunuté správně a chce se mi spát, vlasy už mám v celku suché, tak už na kutě jít můžu. Tak zatím dobrou~
 

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.