Škola - angličtina

27. march 2012 at 21:59 | Scriptin |  Úvahy
Tentokrát se nechci věnovat otravným spolužákům (i když bych chtěla, protože opravdu nesnáším jistou krá…zvíře co dává mléko a koza to není), ale naším hodinám angličtiny. Opravdu chci věnovat článek angličtině, protože ji mám ráda - a teď myslím jak jazyk, tak ty naše hodiny.

V angličtině sedím sama - výhoda pro mě, můžu mít vyhozené nohy na židli, ale sedím hned v první lavici a učitel, kterého máme, je strašně hlasitý, takže moje uši křičí. Když už jsem tak načala toho učitele, říkejme mu třeba V., je mladý, černovlasý a především je vtipný. Dokáže tu hodinu oživit jako nikdo jiný. Všichni předchozí učitelé byli takový… usedlý? Hlavně ta co jsme měli od šestky po osmičku (naše skupinka), tak nikdo nic nedělal, jen já jsem to nemohla vydržet a tak jsem vykřikovala, ale tady, to je jiná. V., jak jsem už načala, je strašně hlasitý a když na někoho zařve…Uuuuuuuu to prosím řvou moje uši, protože to schytají, ale i když ho někdo naštve, zařve si na něj, ale ostatní kvůli němu netrestá. A ty zvuky a výrazy, které dokáže udělat, při špatné výslovnosti, při zkoušení jsou prostě epic.

Každé pondělí musíme mluvit o našem víkendu? Z pravidla vyprávění začíná "My weekend was good." Nebo se každý týden dozvídáme, že J. a F. byli u babičky, že W. zase dělal cosi s motocrossem a většinou řekneme víc česky, než anglicky.
Poslední dobou nás na začátku hodin V. zkouší. Vzpomínám to proto, neb faily jako třeba místo "Be quiet!" říct "Shut up." (Nebo v chemii místo nonan, onan.) můžeme jenom my. Či takové "Sex" místo "Six", "Shit" místo "Sheet.", ale to už jsem o pár ročníků dál.

Opravdu mám naši angličtinu ráda, možná to tak vidím jenom já, ale s V. jsem v ní i všichni lepší, protože to nejsou takové ty hodiny, u kterých člověk usíná, ale zaryjou se vám do paměti.
 


Comments

1 Jannie | Web | 28. march 2012 at 11:29 | React

:DD Jo tak ale my prostě jezdíme k babičce často. Ale jo máš pravdu, je to nezapomenutelné :))

2 Sakura Minamino / Tweedledee | Email | Web | 28. march 2012 at 15:36 | React

No jo, přežblepty :D Ale když jses o nich zmínilo, neznáš náhodou video Ital na Maltě? Věřim, že by se ti mohlo líbit, takovejhlech angličtinářskej vtípků je tam hafo :D

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.