Scriptin

7. march 2012 at 20:31 | Scriptin |  Scriptin
Scriptin, 17 y.o., CZ, nerd

-Helou evrybády. Jmenuji... ne moje jméno není důležité. Důležitá je přezdívka. Scriptin, až do doby založení tohoto blogu jsem proplula různými blogovými universy, kde jsem se nazývala Misa. Z krytí se stala realita a tak musela vzniknout Scriptin, a u ní jsem si jistá, že se nikdy nedostane za hranice internetu.
Nečekaně je na chlup stejná jako Misa. Jediný rozdíl mezi nimi je, že Misa je živá a Scriptin několik bitů. Zároveň Scriptin funguje jako stěna mezi mým reálným a virtuálním životem.

-Pro lidi, kteří mě nemají rádi, či ubližují mým přátelům jsem arogantní, egoistická mrcha. Pro své přátelé jsem milý člověk, který jim pomůže, když to potřebují. Uhádli jste, jsem ve znamení Vah.
Jinak miluji ironii, černý humor a tíhnu k buddhismu. Ačkoliv jsem poměrně optimistická, jsem introvert, co se utápí ve svých myšlenkách a světech.

-Má duše je rozdělená na několik fandomovských viteálů. Harryho Pottera, LOTRA (a Hobbita), Doctora Who, Supernatural, Sherlocka, anime... Miluju filmy Tima Burtona, knihy, Hideta Matsumota, Toma Feltona, Matta Smithe, Karen Gillan, módu, spánek a jídlo
Mám ráda módu, angličtinu a Anglii, Japonsko a tvrdou hudbu.

-Jsem vlčí člověk, avšak mezi mé "top" zvířata patří i křečci a kočky. Ačkoliv jsem vůču zvířatům milá, pavouky nemilosrdně zabíjím - což jest můj způsob překonávání arachnofobie... dřív jsem omdlela, příbližení se k ním je úspěch. Dále se děsím klaunů a panenek.
A skáču od jedné věci k druhé, bez jakékoliv souvislosti. V čínském horoskopu jsem Krysa.
 


Comments

1 Sakura Minamino / Tweedledee | Email | Web | 8. march 2012 at 18:14 | React

Vida vida, tak jsi nám přeci jenom úplně nezmizela ^^

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.