Nothing special

17. march 2012 at 8:51 | Scriptin |  Život
Ve středu jsem měla lítačku po doktorech, o tom psát nechci, já si chci postěžovat, že mi zase rozbodaly ruce. Měla jsem jít na krev, první si prozkoumala obě ruce, pak usoudila, že tahle půjde a zabodla. Žílu nešla bo co, neboť, nic téct nezačalo, načež mi rozbodla i tu druhou a nic. Se na to vykašlala, dala mi vodu, ať se napiju, aby mohla onu žílu najít. Naštěstí pak našla. Fuj, nesnáším jehly.

Pak jsem se ještě s mamkou vydala do H&M, mám s tama úžasnou sukni. Pak jsme ještě zašly do Takka, neb jsem opravdu potřebovala béžovou podprdu a já tam našla úžasné mašličkové náušnice, co jsem kdysi ztratila a teď je mám znovu 8D.
Jelikož je mamka silnější postavy, tak se jí blbě shánějí bundy, jednu si našla. No když jsem ji viděla, tak jsem moc nadšená nebyla, bílá opravdu není mamčina barva, aspoň že si k tomu koupila barvený šátek, který jí sice trochu, ale přece jen rozzáří. A do toho obchodu už nevkročím, protože ten prodavač (Vietnamec, jak jinak) strašně všechno vnucuje, začne u věcí, ve kterých bych i s velikostí XS vypadala jak velryba, pak s věcmi, které byli prostě strašné, a skončil u věcí, které ačkoliv byly hezké, tak přece jen, by na mě vypadaly vulgárně. Já vím proč nakupovat jinde, a ještě jsem tam objevila boty - bílé špičaté. Proti bílým botám nic nemám, ale co ta špička? Ty jsou prostě hnus. Dobře konec mého pohoršeného pohledu na onen krám.

Ve čtvrtek jsem byla po dlouhé době v knihovně. Zase jsem pak táhla knih, Krysaře od Dyka, pár věcí od A. Christie, Sherlocka - jeho návrat, sbírku případů a psa Baskervillského a Kdo chytá v žitě, ale to už nevím od koho to je a jsem líná se jít podívat do knihovničky.

Psa Baskervillského jsem četla do půl třetí ráno, ale mám ho přečtené, vážně dobře se mi četl. Dívala jsem se i do on-line katalogu knihovny a měli by tam mít angl. originál, ten si musím půjčit a pak taky Scandal in Bohemia, přičemž mám zálusk na Poeova Havrana.

Sakra číst do půl třetí a v sedm stávat mi nesvědčí. Vzhledem k tomu, že jsem dostala rýmu, škrábe mě v krku a k tomu se mi začíná dělat opravdu blbě, to není moc dobrá volba. Čili si dopiju čaj a půjdu ještě spát, ať to vyležím.
 


Comments

1 Sakura Minamino / Tweedledee | Email | Web | 17. march 2012 at 21:59 | React

Já už přes tejden čtu Orwellovo 1984, moc zajímavá knížka. Baskervilla mam rozečtenýho v originále, ale kvůli tunám školní četby se nějak nemůžu dostat ke konci :'D A Poea můžu jedině doporučit, předevšim pak jeho povídky, ty jsou víc než super :3

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.