Mamčina peněženka mě nenávidí

24. march 2012 at 11:17 | Scriptin |  Život
Ano, správně, zase jsem byla nakupovat. A kupodivu v Napa. U Vietnamců. Já tam našla věci, co se mi líbí! Ale ještě předtím jsem jela do Otrok., abych si mohla vyzvednout úžasnou dominovou tašku. Jen za 200 káčé *win*. A v Napa. jsem našla awesome "koženou" bundičku a boty *double win*.

Ale co mě se...štve, jsou ty staré židle u nás ve škole. Mám kvůli nim už druhé roztrhnuté silonky. Jsem musela rezignovat a dát si nohy na židli (jelikož sedím v některých předmětech sama, tak to nebyl problém), ale sedět tak v sukni T_T. Nádherný no.

Ve výtvarce jsem konečně začala vybarvovat "Nixies" a dome je snad dodělám, očividně mi skončila grafická krize a včera jsem vytvořila základ pro zápatí *yes! *.

Dočetla jsem Krysaře, bylo mi ho líto. I Ágnes. A začala jsem číst Psa Baskervillského v angličtině. Jsem ráda, že už to mám přečtené v češtině, ať se v tom aspoň trochu orientuju, protože je to na mě trošku větší sousto. Ještě můžu zkusit česko-anglického. Na jedné straně anglicky a na druhé česky. A když už jsme tak u toho, byla jsem v knihovně a půjčila jsem si Poeova Havrana a Černý kocour a jiné hororové povídky.

Mám nutkání si založit zase Lookbook, ale tentokrát s tím, že bych i přidávala, ale za fotky v zrcadle focené mobilem by mi nepoděkovali. Když on mě nemá kdo fotit a ani čím fotit.

A komu to nedošlo, tak veškeré náhledy na designy dávám do jednoho článku, nebudu přece na každý design mít nový článek, zvlášť když je měním tak často. A to jak vypadají moje nákupy, uvidíte na mé poupée. A abych nebyla zlá, tak tady je jedna má fotka ze středy - nákupu. Ale kvalita je strašná.

 

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.