Jo, jsem shopaholik.

26. march 2012 at 22:43 | Scriptin |  Život
Dneska jsem byla kupovat další boty, na klínku, černé s gepardí aplikací v podobě mašličky. Jsou totally awesome :3 (viz má poupe) a ve středu jedu nakupovat do Tesca trička. Plus mamka si dneska měla nechat od známe barvit hlavu, ale daly jinou a na mě tak zbyla ta mamčina - přírodní černá, takže až se mi vymyje přeliv, jdu barvit :3.

Fuck you school. Já na všechno seru, dneska jsem si nenachystala rozvrh, nějak jsem si usmyslela, že už ho mám nachystaný, ale neměla a k tomu se psala literatura. No cosi jsem věděla. Přemýšlím, jestli jít zítra do knihovny nebo až ve čtvrtek, ale mě se ten krysař do čtenářského deníku zapisovat nechce, takže asi až ve čtvrtek.

Fuck you dear classmates. Neserte se do věcí po, kterým je vám hovno. (Došel mi na mail celkem milej hejt), budu si poslouchat, co chci (klidně si namixuju Diráče s Tokiáčema a Gagou, who care?), budu mít ráda, co chci, budu mít ráda, koho chci a budu si dělat, co chci, vadí vám, že jsem bi? Tak za mnou nelezte. Vadí vám má hudba? Tak ji neurážejte a nebudu vás s ní srát. Vadí vám můj zájem o Japonsko? Tak o tom nemějte ty vaše, bez prominutí, zkurvené připomínky, sere mě to. A jestli vám vadí má "maličkost", tak mě ignorujte, já se k vám necpu, já ten den přežiju i bez toho aniž bych si vás všímala, stačí mi kniha, papír a tužka. So go fuck yourselves.

A úplně mimo mísu, jaký názor máte na polyvore, chtěla bych si ho zkusit založit, jestli mě to bude bavit. A ještě víc mimo mísu, a zpátky k minulému odstavci o spolužácích. Jdu se zlepšit náladu, když ji budu mít veselou (nebo to aspoň předstírat) nasere je to víc, než kdybych přetekla a rozeřvala se tam na ně.
A já radši končím tenhle podivnej článek a půjdu si pro jogurt.
 


Comments

1 im. | Web | 27. march 2012 at 13:41 | React

Chtěla bych tu mít like tlačítko u tvejch článků.
Na spolužáky ser, to ti celkem schvaluju... hey ty posloucháš Tokiáče? Dobře ty :D Jinak si myslím, že Polyvore tě bude bavit, ba dokonce že by ses na něm mohla stát závislou :D (Vlastní zkušenost...

2 Scriptin | Web | 27. march 2012 at 21:32 | React

[1]: Promiň, like tlačítko nebude, nechci mít FB aspoň tady.
Poslouchám, jednu dobu jsem měla na nich celkem slušnou závislost :D

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.