Čtení, pozerství - nesouvislé myšlenky

11. march 2012 at 13:10 | Scriptin |  Život
Po včerejší rozepři s kamarádkou jsem si na uklidnění pustila hudbu a otevřela knížku (Anne Franková - Deník)
a pustila se do čtení. Nejprve jsem jen tak seděla, nohy natažené, knížka v klíně.
Po chvilce jsem se přetočila na břicho, ze kterého jsem se nakonec přetočila na bok. A víte, jak jsem se "probrala", když jsem dočetla knihu? Ležela jsem z části na posteli a z části na židli. Nohy vyhozené na opěradle židle a knížku na břiše, takže mě solidně bolelo za krkem.
Celkem by mě zajímalo, v jaké poloze si čtete vy. Nejlépe v nějaké pohodlné, protože tam moje poloha "rozval se, kde můžeš" je strašná a bolestivá.

Áchjo, taky nesnášíte, když máte v hlavě příliš mnoho myšlenek a nevíte ze které se vypsat nejdřív? Tak jak jsem měla úžasné článek a téma knihy (viz výše), ale je příliš krátký, protože spěchám na další myšlenku. A tou je "Pozérství, co je a co není." A váže se to k včerejší hádce, protože mě nazvala pozérem, celkem by mě zajímalo kvůli čemu. Na úvod téhle myšlenky bych chtěla říct, že pozér svým způsobem jsem, respektive mám dvě masky, tu veselou, kterou ukazuju vždy a tu depresivní, kdy nechám vše vyplavat na povrch, ty ukazuji v podstatě jen K. a de facto už i tady. Ale mě nazvala pozérem v souvislosti s JRockem. Jsem podle ní pozér kvůli tomu, že nějak extra nefangirlím? Či snad kvůli tomu, že nějak extra neprožívám vydání nového CD, když se onomu JRockeru něco stane?

Pro mě je JRock především o hudbě, pak o Visual Kei (nekonečná inspirace) a pak teprve nastupuje onen JRocker nebo skupina. Jsou jen dvě skupiny, u kterých vím všechny jména a dokážu je k sobě správně přiřadit, pak už znám buď jen všechny jména, ale nedokážu je přiřadit, nebo pros jistotu znám jen jméno zpěváka. Možná to bere tak, že podle ní si o nich zjišťuju informace, jen kvůli tomu, abych je mohla reblognout. Jistě že si zjišťuju informace, jako každá drbna musím vědět všechno, ale ne rozhodně, abych je mohla reblognout, reblogovala bych i kdybych o nic nevěděla nic, protože já si na svůj tumblr rebloguju věci, které se mi líbí, ne abych ukázala, kolik toho vím.

Je tohle snad pozérství? Není spíš pozérství to, aby fangirlila tak, abych ukázala, že jsem velká fanynka? Tak mě ještě napadá, že jsem podle ní pozér kvůli tomu, že se můj svět netočím kolem JRocku a Japanlandu, jooo Japanland mám ráda, ale mám i další věci, které mám ráda.

Taky mi vadí, jakým tónem hlasu pronesla "Grafik, jo grafik.". K tomuhle tématu jsme se dostaly přes to, že ji prej kopíruju. Prej mám podobné designy jak ona. WTF? Když já si zásadně tumblr blogy neotevírám, jen když narazím na nějaký nový a když ho follownu, tak pak se zajímám o jeho/její články na dashboardu, takže jak já mám vědět co má za design? Já si výhradně designy na tumblr vyrábím způsobem, že si najdu šablonu a tu si upravím podle sebe, čili jediný design, který vidím je ten můj.

Nom, řekla, že má nový design, tak jsem se teda podívala, když už velice prohlašovala jak je úžasný, hmm… duhový, duhu tam mám taky, a ten duhový text nejde přečíst. Pak jsem řekla onu větu s grafikem a jí vadilo co? Že mám svůj názor, na její design? Že nebude mít pořád jen kladné odezvy? Dobře možná je grafik na mě až moc silné označení, protože opravdu nemám na Gormal, Blanch, lidi z Layfor, ale přece jen něco umím a mám základy.

A, že prej dělám to co ona. Jen kvůli tomu, že ona se začala dívat na Doctora Who/Glee/Sherlocka. To si opravdu myslí, že se na to dívá jen ona? Že se na to nedivou i jiní lid, které znám? A že se chci prostě podívat na tu tolik úžasnou věc? Fakt, jak kdyby se svět točil kolem ní.

Well… už chápu označení jisté slečny, když ji označila "slečna dokonalá", ona si to opravdu o sobě snad myslí. Je fakt, že jsem sice egoistická, namyšlená a já nevím co všechno ještě, ale alespoň vím, že nemůžu být každému po chuti a že ne každý mi bude přikyvovat na všechno, co udělám. Opravdu ode mě čeká, že budu přikyvováček, který bude souhlasit se vším, co udělá? Dlouhou dobu jsem byla, a byla jsem blbec, že jsem to dělala. No, asi nejsem jediný malý harant, viď?
Mch, ono se z toho vyklubalo shrnutí oné hádky, já ji to snad pošlu, protože, já opravdu dokážu své myšlenky líp vyjádřit písemně než mluveně a navíc se nezakoktám.
¨
A jistě, vím, mám na tom všem jistě svůj podíl, ale prostě jsem si musela ulevit.
 


Comments

1 Sakura Minamino / Tweedledee | Email | Web | 13. march 2012 at 12:09 | React

Řekla bych, že kdyby to člověk bral takhle, tak jsme asi pozéři úplně všichni. Evidentně má období, kdy na tobě začíná hledat chyby ... ale ono jí to přejde, já si tim taky několikrát prošla

2 Jannie | Web | 13. march 2012 at 12:54 | React

Nesnáším, kdy mám v hlavě příliš mnoho myšlenek, protože než se na každou z nich dostane, zapomenu je :D

3 im. | Web | 13. march 2012 at 19:57 | React

Napadlo mě jedno jméno, když to takhle čtu, ale přijde mi to jako blbost. Něco se mi nezdá na tom, že by tohle mohla být Betty... ačkoli podle toho, jak to popisuješ, by skutečně mohla.

4 Scriptin | Web | 15. march 2012 at 20:41 | React

[3]: Zas až taková blbost to není, protože to Betty skutečně je.

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.