March 2012

Co lahodí mým uším 02 - X Japan

28. march 2012 at 21:31 | Scriptin |  hudba
X Japan - kapela co tu pro mě vždycky byla, je a bude. Jedna s mých nejoblíbenějších, ale nevím co si mě získalo víc. Jestli jejich energetické výstupy (za starších časů) nebo jejich hudba. No dobře, víc ta hudba, ale skuste si pustit Extasy Summit z 91 - cover X od Luna Sea.
První písničku cojsem o nich slyšela, byla I.V, získala si mě na první poslech, ovšem u ostatních písniček to bylo horší, nemohla jsem je vystát, ale i přesto jsem je je po x-tém poslechu oblíbila a mají nesmazatelné místo v mém přehrávači.

A jelikož se mi sem nechou vkládat mé oblíbené písničky, protože je jich opravdu hodně, tak jen na ukázku I.V.


A tady je seznam písniček co stojí za povšimnutí (a nejlépe vyhledávejte liveka):
 • Kurenai
 • Scar
 • Art of Life
 • Rose of Pain
 • Born to be Free
 • Crucify my Love
 • Endless Rain
 • Forever Love
 • Jade
 • Longing
 • Rusty Nail
 • Drain
 • Dalhia
 • Say Anything
 • Silen Jealousy
 • Tears
 • Weekend
 • X
 • Joker
 • Voiceless Screaming
A to je jen opravdu malý seznam :)

Bum Bum Pow

28. march 2012 at 21:02 | Scriptin |  Život
Prstíky svědí, ale ne a ne vymyslet, co napsat. A jelikož se mi nechce moc rozepisovat, tak dneska v bodech.
 • Já jsem to říkala, byla jsem s mamkou v Tescu. Tam jsem si nevybrala nic, né že by neměly, ale drahé. _., tak jsme vlezly do Takka. Mám úžasné lebkové šaty a jelikož jsou volné, tak mám k nim i pásek :3
 • Psala se matiky, jsem machr - já si u těch rovnic ničeho nezbavila a rovnou sečítala. Nesnáším rovnice o dvou neznámých.
 • Ony úžasné bot, o kterých jsem psala nedávno (ty gepardí s mašličkou), zas až tak úžasné nejsou, v silonkách strašné kloužou a mám z nich puchejře, jsou strašně úzké, doufám, že se roztáhnou.
 • Příští týden jedu se školou do Osvětimi, já se tak těším ^^, on to byl i důvod proč jsme do Tesca jely, je to nejbližší směnárna. Ale co mi vrtá hlavou, jak se v tom Polsku dorozumíme, oni nám budou rozumět, ale mi jim ne. Když tak nasadím svou "úžasnou" angličtinu :D.
 • A zase všude cpu smajlíky, jak bez nich byly ty texty krásné.
 • A založila jsem si polyvore, ono je to vážně jednoduché, až se mi bude chtít, hodím vám odkaz na můj účet.

Škola - angličtina

27. march 2012 at 21:59 | Scriptin |  Úvahy
Tentokrát se nechci věnovat otravným spolužákům (i když bych chtěla, protože opravdu nesnáším jistou krá…zvíře co dává mléko a koza to není), ale naším hodinám angličtiny. Opravdu chci věnovat článek angličtině, protože ji mám ráda - a teď myslím jak jazyk, tak ty naše hodiny.

V angličtině sedím sama - výhoda pro mě, můžu mít vyhozené nohy na židli, ale sedím hned v první lavici a učitel, kterého máme, je strašně hlasitý, takže moje uši křičí. Když už jsem tak načala toho učitele, říkejme mu třeba V., je mladý, černovlasý a především je vtipný. Dokáže tu hodinu oživit jako nikdo jiný. Všichni předchozí učitelé byli takový… usedlý? Hlavně ta co jsme měli od šestky po osmičku (naše skupinka), tak nikdo nic nedělal, jen já jsem to nemohla vydržet a tak jsem vykřikovala, ale tady, to je jiná. V., jak jsem už načala, je strašně hlasitý a když na někoho zařve…Uuuuuuuu to prosím řvou moje uši, protože to schytají, ale i když ho někdo naštve, zařve si na něj, ale ostatní kvůli němu netrestá. A ty zvuky a výrazy, které dokáže udělat, při špatné výslovnosti, při zkoušení jsou prostě epic.

Každé pondělí musíme mluvit o našem víkendu? Z pravidla vyprávění začíná "My weekend was good." Nebo se každý týden dozvídáme, že J. a F. byli u babičky, že W. zase dělal cosi s motocrossem a většinou řekneme víc česky, než anglicky.
Poslední dobou nás na začátku hodin V. zkouší. Vzpomínám to proto, neb faily jako třeba místo "Be quiet!" říct "Shut up." (Nebo v chemii místo nonan, onan.) můžeme jenom my. Či takové "Sex" místo "Six", "Shit" místo "Sheet.", ale to už jsem o pár ročníků dál.

Opravdu mám naši angličtinu ráda, možná to tak vidím jenom já, ale s V. jsem v ní i všichni lepší, protože to nejsou takové ty hodiny, u kterých člověk usíná, ale zaryjou se vám do paměti.

Jo, jsem shopaholik.

26. march 2012 at 22:43 | Scriptin |  Život
Dneska jsem byla kupovat další boty, na klínku, černé s gepardí aplikací v podobě mašličky. Jsou totally awesome :3 (viz má poupe) a ve středu jedu nakupovat do Tesca trička. Plus mamka si dneska měla nechat od známe barvit hlavu, ale daly jinou a na mě tak zbyla ta mamčina - přírodní černá, takže až se mi vymyje přeliv, jdu barvit :3.

Fuck you school. Já na všechno seru, dneska jsem si nenachystala rozvrh, nějak jsem si usmyslela, že už ho mám nachystaný, ale neměla a k tomu se psala literatura. No cosi jsem věděla. Přemýšlím, jestli jít zítra do knihovny nebo až ve čtvrtek, ale mě se ten krysař do čtenářského deníku zapisovat nechce, takže asi až ve čtvrtek.

Fuck you dear classmates. Neserte se do věcí po, kterým je vám hovno. (Došel mi na mail celkem milej hejt), budu si poslouchat, co chci (klidně si namixuju Diráče s Tokiáčema a Gagou, who care?), budu mít ráda, co chci, budu mít ráda, koho chci a budu si dělat, co chci, vadí vám, že jsem bi? Tak za mnou nelezte. Vadí vám má hudba? Tak ji neurážejte a nebudu vás s ní srát. Vadí vám můj zájem o Japonsko? Tak o tom nemějte ty vaše, bez prominutí, zkurvené připomínky, sere mě to. A jestli vám vadí má "maličkost", tak mě ignorujte, já se k vám necpu, já ten den přežiju i bez toho aniž bych si vás všímala, stačí mi kniha, papír a tužka. So go fuck yourselves.

A úplně mimo mísu, jaký názor máte na polyvore, chtěla bych si ho zkusit založit, jestli mě to bude bavit. A ještě víc mimo mísu, a zpátky k minulému odstavci o spolužácích. Jdu se zlepšit náladu, když ji budu mít veselou (nebo to aspoň předstírat) nasere je to víc, než kdybych přetekla a rozeřvala se tam na ně.
A já radši končím tenhle podivnej článek a půjdu si pro jogurt.

Co lahodí mým uším 01

25. march 2012 at 23:07 | Scriptin |  hudba
Dneska si budeme povídat o nedávno nalezených písničkách, ať už od skupiny, kterou poslouchám, kdo ví jak dlouho, tak i o kterých jsem v životě neslyšela.

UPD 26.3. - Videa jsou rozšířená, aby šly spustit. On je nový vzhled, čili i jiné spuštění -.-"

Acid Black Cherry
Miluju jejich sebe ironii a nadhled. A ty videoklipy! Doporučuji si je rozkliknout, protože se pobavíte, málo kdo si dokáže ze sebe udělat veřjně srandu :)

20th century boy

Spell Magic


Titulek nesmí být prázdný

25. march 2012 at 22:21 | Scriptin |  Život
O víkendu u K., konečně, protože tohle mi opravdu chybělo.
Jela jsem za K. sice až v sobotu, protože jsem se musela vyspat, a tak jsem jela odpoledne. Takové vedro, fuj. Ještě v autobuse jsem si tu bundu sundávala a mobil musela dát do tašky, ale poslouchat se dalo. Díky bohu za dlouhý kabely od sluchátek. A ta dominová taška je jak TARDIS. Uvnitř je větší, protože jsem tam narvala všechno co jsem potřebovala.
Po cestě ke Katce jsem si dal zmrzlinu, vanilkovou :3. Ke K. jsem dorazila v pohodě, jenže oni nemají zvonek (vždy se mnou zásadně chodila K. a odemkla), tak že zaklepu na okno. Oni je mají moc vysoký! To byl podraz! Jsem musela klepat mobilem, abych tam aspoň trochu dosáhla.

Chvíli jsme s K dělala hovadinky u nich doma, ale až se ochladilo (nebudem přece chcípat ve vedru), jsme šly ven. Že zkusíme nějakou cukrárnu. Všechny zavřené a trafiky s tabákem do vodárky taky. Tak jsme vlezly do Lidu, měly tam jahody. K tomu donuty a šlo se. Skončily jsme u "našeho" stolku, sežraly jahody, K. mě pak po cyklostezce vyfotila na lookbook, který si hodlám znovu založit, a fotit mě bude K. s jejím foťákem. No není úžasná? A ještě jsme to zakempily u Moravy, na čemsi kamenném. Jednou to vyfotím. Prodrbaly jsme všechny, udělaly si prdel s JRockerů (Lol, si seženem neviditelný plášť, vkradem se k Yoshikimu do vily a až se bude sklánět na vanou/bazénem, tak ho nakopnem do prdele, tak že do té vody sletí.), sežraly donuty, zjistily, že máme skoro stejnej vkus na kluky a K. mi přivodila kvalitní Atsushitidu. (Acchaaaaaaaaaan).

Jak jsem jela dneska domů, stihla jsem ztratit i ten druhý podpatek a tak nové botičky poputují do opravny a půjdou se koupit ještě jedny, konec koncům, mamka sama řekla, že potřebuju ještě jedny.
A nesnáším posuny časů, nikdy nevím, jestli to mám posunuté správně a chce se mi spát, vlasy už mám v celku suché, tak už na kutě jít můžu. Tak zatím dobrou~

Mamčina peněženka mě nenávidí

24. march 2012 at 11:17 | Scriptin |  Život
Ano, správně, zase jsem byla nakupovat. A kupodivu v Napa. U Vietnamců. Já tam našla věci, co se mi líbí! Ale ještě předtím jsem jela do Otrok., abych si mohla vyzvednout úžasnou dominovou tašku. Jen za 200 káčé *win*. A v Napa. jsem našla awesome "koženou" bundičku a boty *double win*.

Ale co mě se...štve, jsou ty staré židle u nás ve škole. Mám kvůli nim už druhé roztrhnuté silonky. Jsem musela rezignovat a dát si nohy na židli (jelikož sedím v některých předmětech sama, tak to nebyl problém), ale sedět tak v sukni T_T. Nádherný no.

Ve výtvarce jsem konečně začala vybarvovat "Nixies" a dome je snad dodělám, očividně mi skončila grafická krize a včera jsem vytvořila základ pro zápatí *yes! *.

Dočetla jsem Krysaře, bylo mi ho líto. I Ágnes. A začala jsem číst Psa Baskervillského v angličtině. Jsem ráda, že už to mám přečtené v češtině, ať se v tom aspoň trochu orientuju, protože je to na mě trošku větší sousto. Ještě můžu zkusit česko-anglického. Na jedné straně anglicky a na druhé česky. A když už jsme tak u toho, byla jsem v knihovně a půjčila jsem si Poeova Havrana a Černý kocour a jiné hororové povídky.

Mám nutkání si založit zase Lookbook, ale tentokrát s tím, že bych i přidávala, ale za fotky v zrcadle focené mobilem by mi nepoděkovali. Když on mě nemá kdo fotit a ani čím fotit.

A komu to nedošlo, tak veškeré náhledy na designy dávám do jednoho článku, nebudu přece na každý design mít nový článek, zvlášť když je měním tak často. A to jak vypadají moje nákupy, uvidíte na mé poupée. A abych nebyla zlá, tak tady je jedna má fotka ze středy - nákupu. Ale kvalita je strašná.


Shrnutí kreseb.

20. march 2012 at 22:05 | Scriptin |  Kresby
Shrnutí mých, podle mě, nejpodařenějších kreseb. Seřazeno do nejstraší po nejmladší.
-Vešekrá data jsou orientční, brala jsem je podle toho, kdyby byly zveřejněny na bývalém blogu.
-Všechno mé zděsy můžete nalézt ZDE.

Black Girl - 9. říjen 2010
Kresleno ještě v červeném provedení. Kvalita strašná, ale ty nohy, ty se mi prostě povedly, ale ty šaty mohla mít delší.J A R O!

20. march 2012 at 21:26 | Scriptin |  Život
Konečně je jaro - oficiálně ^^. A jelikož se mi nechce moc rozepisovat, tak dneska v bodech.
 • Zítra si jedu pro novu tašku, budu ji odkupovat od jedné holky a je úžasná.
 • Nejradši bych před všechno narvala "fucking".
 • Musím se dneska pochválit, ty sukně mi svědčí, nejen že se mi líp kombinuje, ale ta pozornost :3 - pozn. U nás na škole nosí asi jenom tři nebo čtyři holky sukně a to včetně mě.
 • Mám hlavu plnou pairingu John/Sherlock.
 • Musím udělat nový design, tenhle je strašně tmavej.
 • Očividně se mi vrací moje blogovací nálady.
 • Pamatujete si na ten článek o hádce? Začala jsem se s onou akterkou usmiřovat, jsem ráda že přijala mou omluvu.
 • Šokující zjištění, mám víc špatných vlastností, neý těch dobrých.
 • Mohla bych přidávat nějaké kresby, grafiku vyřeším tak, že místo odkazu na rubriku, bude odkaz na Forbidden Love.
 • Začínám mít ráda růžovou barvu O_o, viz. třeba moje poupe girl.
 • A už nemám co psát, tak něco přidám, vyrobýn ten design a jdu se učit chemii.
 • A ještě, opět to nedávám do wordu, tak mě na prosím upozorněte.

Malé důvody k radosti

18. march 2012 at 13:35 | Scriptin |  Fotky
Přináším takovou menší serii fotek, všechny jsou ze čtvrtka a vyvolaly mi úsměv na tváři.

První je obrovské lízatko, od paní Jarušky, naše hodná uklízečka. Dala mi ho za pomáhání a za natáhnutí písniček do mp3. Vůbec nemusela, ale zkuste jí to vystvětlit. Ale bylo dobré, moc dobré, jak vidíte, už je ho kus užraný, chroupala jsem ho v němčině :)